fbpx

Atviras seminaras “Next Society Interface 2021”


Kazimiero Simonavičiaus universiteto Ateities visuomenės institutas kviečia į mokslinę diskusiją – seminarą „Next Society Interface 2021: Theories, tools, and trainings for grand challenges“, kuris vyks š.m. spalio 15 d. Vilniuje nuo 10:00 val.

Koronaviruso krizė pakeitė tokią visuomenę, kokią mes žinojome. Vis labiau sutariama, kad ši pasaulinė žmonių tragedija yra žadintuvas, generalinė repeticija arba auksinė akimirka pereiti prie teisingesnės ir tvaresnės pasaulio visuomenės, kuri yra atsparesnė ne tik pandemijoms, bet ir klimato kaitai bei daugeliui kitų didžiųjų iššūkių, su kuriais žmonija susiduria XXI amžiuje.

„Next Society Interface 2021: Theories, tools, and trainings for grand challenges“ seminare bus diskutuojama apie įvairias ateities alternatyvas tokiose srityse kaip moksliniai tyrimai, verslas, švietimas ar viešasis sektorius. Seminare bus pristatomos teorijos bei vadybiniai ir švietimo įrankiai, kurie palengvina strateginį valdymą ir sustiprina mūsų galimybes priimti sprendimus pasaulyje, kuriame ateitis yra ir liks daugiskaita.

Renginio metu pranešimus skaitys KSU Ateities visuomenės instituto mokslininkai, tarptautiniu mastu pripažinti tyrėjai: prof. dr. Steffen Roth, prof. dr. Vladislav Valentinov, Prof. Dr. Augusto Sales ir kiti. Renginio pranešėjus ir dalyvius kviesime diskusijai.

Renginio data ir laikas: Spalio 15 d., 10:00 – 14:45 val.

Su renginio programa galite susipažinti čia.

Kviečiame dalyvauti seminare nuotoliniu būdu: https://liedm.zoom.us/j/86400552005.

Dalinkis:

GRĮŽTI