fbpx

Atvira paskaita: ,,Kaip rašyti mokslinį straipsnį: praktiniai patarimai studentams”


Kviečiame balandžio 20 d. 18 val. visus dalyvauti KSU Studentų mokslinės draugijos organizuojamoje atviroje paskaitoje ,,Kaip rašyti mokslinį straipsnį: praktiniai patarimai studentams”.
Paskaitą skaitys Kazimiero Simonavičiaus universiteto docentas dr. Tomas Butvilas.
Paskaitos metu sužinosite pagrindinius patarimus kaip pradėti jaunojo mokslininko kelią: kaip išmokti rašyti mokslinį straipsnį, kokia yra straipsnio struktūra, kaip publikuojamas straipsnis, kaip atliekamas tyrimas, kokios duomenų bazės rekomenduojamos naudoti, kaip išvengti plagiato bei daug kitų praktinių patarimų.
Paskaita skirta įvairių studijų programų studentams, jauniesiems mokslininkams, tyrėjams. Jos metu galima bus užduoti klausimus bei vyks praktinės mokslinio straipsnio kūrybinės dirbtuvės.
Apie pranešėją:
Doc. dr. Tomas Butvilas – KSU dėstytojas. Tomas yra švietimo ekspertas, vyr. mokslininkas, tyrėjas. Daugelio tarptautinių mokslo publikacijų ir studijų autorius/bendraautorius. Tarptautinių ir Lietuvos organizacijų (AERA, PROVYP, CREAN, LMT, SKVC ir kt.) narys. Išorinis tyrimų ir vertinimų ekspertas (UAB „Eurointegracijos projektai“, UAB „Reflectus“, UAB „Žmogaus studijų centras“, LR Ekonomikos ir inovacijų ministerija, Nacionalinė švietimo agentūra ir kt.). Stažuotės JAV (UNOmaha, Creighton University, Mount Michael Benedictine Abbey and High School), Norvegijoje (UiO), Šveicarijoje (Freiburg University), Vokietijoje (FUB), Ispanijoje (Municipalidad Madrid), Italijoje ir Turkijoje (Onsekiz Mart University, Canakkale).
Tik užsiregistravusiems bus atsiųsta prisijungimo nuoroda.

Dalinkis:

GRĮŽTI