fbpx

“Kaip sukurti gyvybingą verslumo ekosistemą universitete ir vietos bendruomenėje?”


Prof. dr. Kregg Aytes

Kviečiame sudalyvauti atviroje paskaitoje – diskusijoje, kurią pristatys  Montanos valstijos universiteto (JAV) verslumo profesoriaus dr. Kregg Aytes.

Atviros paskaitos metu prof. Aytes pasidalys savo patirtimi buriant vietinę verslo bendruomenę, kuriant pirmąsias lokalias jauno verslo akseleravimo programas, įgyvendinant verslumo ugdymo ir švietimo programas universitete. Diskutuosime apie tai, kas yra gyvybinga verslumo ekosistema, kaip skatinti startuolius kurtis mažuose miestuose ir bendruomenėse, kaip juos išlaikyti ir sudaryti sąlygas jų augimui.

Prof. K. Aytes yra verslumo profesorius, buvęs Montanos valstijos universiteto Verslo mokyklos (Jake Jabs College of Business & Entrepreneurship) dekanas, aktyvus vietinės startuolių bendruomenės narys, daug metų skyręs verslo ekosistemos kūrimui, jauno verslo skatinimui ir paramai. Prof. K. Aytes yra pradedančiųjų verslininkų mentorius, dirba su startuoliais akseleravimo programose. Prof. Aytes domisi verslumo ekosistemų kūrimu, verslumo ugdymu ir švietimu, akademiniu verslumu, praktiniais kūrybingumo ir inovacijų skatinimo, jauno verslo kūrimo metodais.

Atvira paskaita vyks Kazimiero Simonavičiaus universitete birželio 28 d. 10 val. 210 aud.

Paskaitos trukmė – 1,5 val. Paskaita vyks anglų kalba.

Registracija el.p.: dovile.birgiolaite@ksu.lt

Dalinkis:

GRĮŽTI