fbpx

Atvira paskaita apie tarpkultūrinės komunikacijos iššūkį karantino metu


Kviečiame gegužės 14 dieną 14 val. dalyvauti Kazimiero Simonavičiaus universiteto Verslo mokyklos dėstytojo dr. Javed Imran atviroje nuotolinėje paskaitoje „Tarpkultūrinės komunikacijos iššūkis karantino metu“. Paskaitos trukmė – 45 min.

Dėl karantino, laisvo judėjimo apribojimų ir valstybių sienų uždarymo mums įprastas gyvenimas sustojo. Skirtingos priemonės, kurias taiko valstybės siekdamos įveikti didžiulį koronaviruso pandemijos iššūkį, ir susidūrimas su ekonominėmis bei socialinėmis rizikomis plačiai atskleidžia kiekvienos tautos išskirtinį charakterį ir kultūrinę aplinką. Šis staigus pokytis ir „slowbalization“ procesas gali neigiamai paveikti mus tiesiogiai ir netiesiogiai asmeniniame bei profesiniame lygmenyje. Kad įveiktume dabartinį ir pokarantininį iššūkį, greita ir efektyvi tarpkultūrinė komunikacija yra neišvengiama.

Paskaitoje sužinosite:

  • Kas yra kultūrinės taksonomijos?
  • Kodėl mes visi negalime tiesiog sutarti?
  • Kaip matysime kultūrą po koronaviruso pandemijos?
  • Kaip įveikti mūsų kultūrinius skirtumus?

Paskaita skirta:

  • Studentams ir profesionalams, dirbantiems daugiakultūrėje aplinkoje
  • Studentams ir profesionalams, išsikraustantiems ar jau gyvenantiems užsienyje
  • Kiekvienam, norinčiam suprasti kitas kultūras ir kodėl jų atstovai elgiasi kitaip nei mes

Dr. Javed Imran (KSU nuotr.)

Dr. Javed Imran Kazimiero Simonavičiaus universiteto Verslo mokykloje dėsto Tarpkultūrinę komunikaciją bei koordinuoja KSU tarptautines programas. Jis turi didesnę nei 10 metų patirtį tarpkultūrinės komunikacijos, tarptautinio bendradarbiavimo, tarpkultūrinių derybų ir tarptautinės plėtros srityse. Jis dėstė keliuose pripažintuose universitetuose Azijoje ir Europoje, daugiausiai pabrėžiant įvairovės, dialogo ir plėtros sąsajas bei skatinant pasaulinį tarpusavio supratimą.

Dr. Javed Imran taip pat konsultavo institucijų lyderius ir komandas, suinteresuotas internacionalizcijos  politikos bei strategijos vystymu ar peržiūrėjimu, įvairiose programose.

 

Dalyvavimas nemokamas, tačiau registracija būtina. Registruotis galite čia.

Dalinkis:

GRĮŽTI