fbpx

Atidarėme atvirų mados paskaitų ciklą #FashionInTheMaking!


Kartu su mados tendencijų prognozuotoja Marija Palaikyte trečiadienio vakarą Vilniaus senamiesčio Caffeine Roasters pristatėme ambicingą atvirų mados paskaitų ciklą #FashionInTheMaking, su Marijos Palaikytės paskaita „Mados verslo ateitis: vertybės ir galimybės“.

Mada Lietuvoje yra dažnai per daug siaurai suprantama ir nepelnytai nuvertinama, tuo tarpu pasaulyje ji sudaro net 2% visos ekonomikos. Mada yra įvairiausių mokslo sričių tyrimo laukas bei įvairių industrijų dalyvis. Su mados industrija išsamiai susipažįsta studentai studijų metu, tačiau šia atvirų paskaitų iniciatyva siekiama išeiti iš akademinių universiteto sienų ir mados temas nagrinėti garsiai ir atvirai.

Nuo šiol kiekvieną mėnesį iki pat birželio (pasirinktą mėnesio trečiadienį) patyrę mados industrijos veikėjai netradicinėse erdvėse skaitys paskaitas ir kvies diskutuoti įvairiomis su mados verslu susijusiomis temomis, kvies į mados pasaulį nerti visu pajėgumu!

„Tikiu išsilavinimu ir tikiu nuolatiniu tobulėjimu savo srityje. Dėl to ne tik dėstau, bet ir nuolat investuoju į tobulinimąsi. Mados pasaulis yra ypač dinamiška sritis, tačiau ir čia yra aiškūs raktai į sėkmę. Antropologinis mąstymas, maksimalus žingeidumas ir drąsa žvelgti plačiau – tai turėtų būti kiekvieno profesinės kelionės pamatas. Susitikime, diskutuokime, dalinkimės patirtimi ir kurkime savąją mados pasaulio ateitį,“ – teigia pirmosios paskaitos lektorė ir ambicingo projekto bendrarengėja Marija Palaikytė.

#FashionInTheMaking paskaitos bus nemokamos, tačiau su išankstine registracija. Naujienos apie renginį bei video transliacijos – Kazimiero Simonavičiaus universiteto internetiniame puslapyje www.ksu.lt ar Facebook paskyroje @KSUniversitetas bei instagram @ksuniversity.

Dalinkis:

GRĮŽTI