fbpx

Ask IATA: Tvarumas ir Keleivių patirtys


Gruodžio 10 dieną, 11:00 val. Lietuvos laiku kviečiame KSU Aviacijos vadybos studijų programos studentus bei Alumnus dalyvauti antrus metus vyksiančiame nuotoliniame renginyje „Ask IATA”. Šių metų renginio tematika –  Tvarumas ir Keleivių patirtys (angl. Sustainability and Passenger Experience). 

Renginio metu International Air Transport Association (IATA) ekspertai iš įvairių aviacijos industrijos sričių atsakys į studentams rūpimus klausimus apie aviacijos tvarumą bei keleivių patirčių valdymą bei „iš vidaus” supažindins su IATA veikla. 

Renginį organizuoja: International Air Transport Association (IATA), KSU | Kazimiero Simonavičiaus universitetas, Estijos aviacijos akademija ir Frankfurto Aviacijos ir turizmo institutas.

Renginys vyks anglų kalba.

Kaip teigia KSU Verslo inovacijų mokyklos vadovė Deimantė Žilinskienė: ,,džiaugiamės, jog praėjusiais metais ypatingai sėkmingą ir studentų mylimą renginį galime šiais metais organizuoti vėl su mūsų puikiais partneriais – IATA, Estijos aviacijos akademija, Frankfurto Aviacijos ir turizmo institutu. Labai džiaugiamės, jog galime išskirtinius susitikimus su ekspertais iš viso pasaulio pasiūlyti mūsų studentams, o taip pat ir kalbėti šiandieniame pasaulyje aktualiomis tvarumo bei keleivių patirčių valdymo temomis. Tikimės aktyvaus mūsų Aviacijos vadybos studijų programos studentų bei alumnų dalyvavimo!”

Siekiant gauti daugiau informacijos apie renginį bei registruotis kviečiame kreiptis į KSU Verslo inovacijų mokyklos vadovę Deimantę Žilinskienę, el. paštu deimante.zilinskiene@ksu.lt

Dalinkis:

GRĮŽTI