fbpx

Arminas Lydeka: universitetai parengia daug teisininkų, bet rinkoje teisininkų poreikis yra


Arminas Lydeka su moksleiviais

 

Paskutiniąją projekto „Byla Nr. TEISĖ VASARIŠKAI/2016!“ (toliau – Projektas) dieną, 2016 m. birželio 3 d., dalyviai lankėsi Teisingumo ministerijoje, susitiko  su  Atstovavimo Europos žmogaus teisių teisme skyriaus vyriausiąja specialiste Nika Bruskina ir Visuomenės informavimo skyriaus patarėju Audriu Kutrevičiumi. Šio vizito metu moksleiviai sužinojo apie Europos žmogaus teisių teismą, jame nagrinėjamas bylas, galimybę į jį kreiptis ir pan.

Vėliau jų laukė ekskursija į Lietuvos Respublikos Seimą ir susitikimas su jo atstovais. Šįkart moksleiviai susitiko su Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataru Vidmantu Žiemeliu ir Lietuvos Respublikos Seimo Europos reikalų komiteto pirmininko pavaduotoju Arminu Lydeka, kuris vaikams pasakojo apie įstatymų leidybą, teisininko profesijos svarbą valstybės gyvenime ir pan.

Aleksandro Stulginskio salėje Projekto dalyviams iškilmingai buvo įteikti pažymėjimai. Baigdamas savo kalbą  renginyje Arminas Lydeka pasakė: „Dažnai jūs girdite, kad Lietuvos universitetai parengia daug teisininkų, netgi, perdaug, bet darbo rinkoje teisininkų porekis taip pat yra labai didelis.“

Jolitos Malinauskaitės nuotrauka

Dalinkis:

GRĮŽTI