fbpx

Antreprenerystė ir vadyba – ar tai tavo kryptis? Pasitikrink!


Jei domina verslo galimybės, turite potencialo strateguoti, pradėti kurti kažką nuo nulio bei svajonę tapti nepriklausomu sprendimų priėmime ir įgyvendinime, o finansinius srautus reguliuoti pagal save, tuomet tikriausiai puikiai suprantate, kad racionaliausia būtų semtis žinių verslo studijų programoje.

Antreprenerystė (verslumas) ir vadyba –  verslumą ugdanti Kazimiero Simonavičiaus universiteto bakalauro studijų programa, kurioje yra plačiai taikomi inovatyvūs, į studentus orientuoti mokymo metodai: klasikiniai mokymo metodai (pvz., paskaitos, seminarai, diskusijos) ir patyriminiai mokymo metodai (pvz., komandinis darbas, realių atvejų analizė, pilotinių/simuliacinių projektų kūrimas ir įgyvendinimas, tarpdalykinis mokymasis), kuriais siekiama ne formalaus proceso įgyvendinimo, o kūrybinio ir inovatyvaus patyrimo bei rezultato. Antreprenerystės ir vadybos studijų programos  tikslas rengti aukštos kvalifikacijos verslo specialistus, gebančius spręsti inovacinės žinių ekonomikos keliamus uždavinius ir iššūkius.

Deimantė Budriūnaitė

Kaip teigia KSU Verslo mokyklos direktorė Deimantė Budriūnaitė, ši bakalauro studijų programa itin aktuali asmenims, kurie nori įgyti labai įvairių su vadyba, verslumu, strateginiu mąstymu, prekės ženko marketingu, krizinių situacijų ir valdymu bendrai susijusių žinių. Siekiame sukurti betarpišką aplinką tarp studentų ir studentų – dėstytojų, kuri skatintų studentus kurti sėkmingus startup’us, būti inovatyviais, strategiškai mąstančiais ir atsakingais įmonių vadovais. Mūsų studentų, studijuojančių šioje programoje sėkmės istorijos – įvairios patirtys, įkūrus pelningus startup’us tik įrodo, kad ši programa ir programoje dėstantys verslo profesionalai atveria plačias galimybes aktyviems ir idėjų turintiems asmenims. Būtent tokius asmenis labai ir kviečiu priisjungti prie nepaprastos Universiteto bendruomenės!

Rinkis Antreprenerystės ir vadybos studijas, jei tau svarbu:

 • Lankstus darbo grafikas ir neapribotas užmokestis
  Dirbant samdomu darbuotoju privalai vykdyti užduotis nustatytu darbo laiku bei nustatytą dieną gauni fiksuotą sumą pinigų. Tuo tarpu tu gali daryti tai, kas tau iš tiesų yra įdomu, teikia didesnį malonumą ir matai didesnę prasmę. O užmokesčio dydis priklauso nuo tavo paties įdirbio.
 • Priimti sprendimus pačiam
  Kiekvienas sprendimas yra reikalaujantis atsakomybės. Vienus tai baugina, tačiau kitus priešingai – motyvuoja. Jei tu vienas iš jų – valio!
 • Dirbti malonumą teikiantį darbą
  Kai turi tinkamą išsilavinimą, žinių ir entuziazmo, užtenka tik žinoti ko nori!
 • Nuolat tobulintis ir mokytis
  Verslo pasaulis – dinaminis, reikalaujantis nuolatinio pažinimo, tobulėjimo, domėjimosi.
 • Nevaržyti savo idėjų
  Kuomet esi nepriklausomas, gali leistis į pačias didžiausias aviantiūras, o dėdamas teisingus žingsnius (tam padeda ugdymas) sukurti šį tą įspūdingo!

Plačiau apie studijas čia.

Turite klausimų? Susisiekite su mumis Facebook !

.

Dalinkis:

GRĮŽTI