fbpx

KSU Teisės ir technologijų instituto studentai lankėsi Lietuvos policijos kriminalistinių tyrimų centre


KSU Teisės ir technologijų instituto studentai turėjo išvykstamąjį vizitą į Lietuvos policijos kriminalistinių tyrimų centrą. Vizito metu studentai turėjo galimybę iš arčiau pamatyti kaip vyksta kriminalistiniai tyrimai daktiloskopinių tyrimų, cheminių tyrimų, ginklų, sprogmenų ir trasologinių tyrimų, biologinių tyrimų srityse. Studentai susipažino su kriminalistų ir tyrėjų karjeros bei praktikos galimybėmis.

Kriminalistinių tyrimų centro ekspertai, taikydami specialiąsias žinias ir įvairią tyrimų įrangą, atlieka nusikaltimų padarymo vietose paimtų objektų laboratorinius tyrimus ir ekspertizes, taip pat tiria sunkių ir labai sunkių nusikaltimų padarymo vietas, teikia ekspertinę ir techninę pagalbą, atliekant ikiteisminį tyrimą ir užkardant nusikaltimus.

Kaip teigia Teisės ir technologijų instituto Studijų ir mokslo vadovas Olegas Beriozovas, ” išvykstamosios paskaitos ar vizitai į įvairias institucijas padeda studentams teorines žinias įgytas universitete pritaikyti praktikoje ir pamatyti kaip institucijų veikloje dirba įvairių teisinių profesijų atstovai. Studentai tokiu būdu kompleksiškai pamato kaip taikoma teisė bei lengviau apsisprendžia, kurioje srityje nori ateityje specializuotis ir dirbti”.

Dalinkis:

GRĮŽTI