fbpx

„Aprangos“ grupė siūlo pardavėjų - konsultantų pozicijas

„Aprangos“ grupė – tai energingų ir madą mylinčių žmonių komanda. Mūsų yra daugiau nei 2 tūkstančiai ir mes esame #SkirtingiBetVieningi. Įdarbiname jaunus ar dar besimokančius žmones ir padedame jiems atrasti savo karjeros kelią ir pažinti mados pasaulį bei vertiname ilgamečius ištikimus darbuotojus, kurie jį pas mus sėkmingai atrado.

„Aprangos“ grupė siūlo pardavėjų – konsultantų pozicijas studentams ir suteikia galimybę dirbti vasarą arba mokslo metais, derinant studijas ir darbą. Taip pat yra galimybė kilti karjeros laiptais ir pereiti į aukštesnes pozicijas mūsų parduotuvėse bei biure.

„Matematikos Korepetitoriai“ siūlo matematikos korepetitoriaus pozicijas studentams su galimybe suderinti studijas bei darbą.

Siūlome galimybę pilnai pasirinkti savo darbo laiką, mokinių, kuriems bus vedamos pamokos, kiekį ir mokinio klasę, kurią korepetitorius norės mokyti. Taip pat garantuojame geriausia atlyginimą Lietuvoje korepetitoriaus darbo rinkoje. Ieškomi bakalauro ir magistro studijų studentai, gebantys bendrauti su moksleiviais ir gerai suprantantys mokyklos lygio matematikos discipliną.Daugiau informacijos galite rasti čia: Darbo skelbimas studentams