fbpx

Turizmo informacijos specialistė (-as)

„Go Vilnius“ yra oficiali Vilniaus miesto turizmo ir verslo skatinimo agentūra. Mūsų tikslas – padėti miestą atrasti turistams, investuotojams, talentams, tarptautinių renginių organizatoriams, pakviesti juos atvykti į Vilnių. Šiuo metu ieškome Vilnių mylinčio ir miestu besidominčio Turizmo informacijos specialisto, kuris mėgautųsi bendravimu ir klientų aptarnavimu.

Skelbimą rasite čia.

Linkedin nuoroda.

 

"Maxima" Komercijos specialistas(-ė)

Maxima International Sourcing – galimybė įgyvendinti savo idėjas bei siekti karjeros aukštumų! Šiame darbe netruks dinamikos, iššūkių bei daug naujos informacijos. Stengiamės sukurti tokią aplinką, kurioje kiekvienas jaustumės komfortiškai, tad ieškome kolegos, kuris ne tik padės siekti užsibrėžtų tikslų bei puikių rezultatų bet ir prisidės prie geros darbinės aplinkos kūrimo! Jei šie aspektai Tau taip pat yra svarbūs, labai laukiame Tavo kandidatūros, apie viską ir ne tik pabendrausime artimiau! 😊

Daugiau informacijos rasite čia: skelbimas Komercijos specialistas

„Matematikos Korepetitoriai“ siūlo matematikos korepetitoriaus pozicijas studentams su galimybe suderinti studijas bei darbą.

Siūlome galimybę pilnai pasirinkti savo darbo laiką, mokinių, kuriems bus vedamos pamokos, kiekį ir mokinio klasę, kurią korepetitorius norės mokyti. Taip pat garantuojame geriausia atlyginimą Lietuvoje korepetitoriaus darbo rinkoje. Ieškomi bakalauro ir magistro studijų studentai, gebantys bendrauti su moksleiviais ir gerai suprantantys mokyklos lygio matematikos discipliną.Daugiau informacijos galite rasti čia: Darbo skelbimas studentams

Praktikos pasiūlymas "UAB Transtira" teisės skyriuje

“UAB Transtira” siūlo KSU studentams atlikti praktiką įmonės teisės skyriuje. Su praktikos pasiūlymu galite susipažinti: UAB TRANSTIRA_TEISININKO PRAKTIKA.