fbpx

Kazimiero Simonavičiaus universitetas, kartu su tarptautiniais partneriais, įgyvendina Interreg V-A Pietų Baltijos bendradarbiavimo per sieną programos finansuojamą projektą „Kompetencijos – įtraukus skaitmeninis žaliasis perėjimas“ (CONSIDERATION).

Projektas CONSIDERATION bendradarbiauja su savo sričių profesionalais, kad sukurtų mokymosi platformą su priemonėmis, leidžiančiomis MVĮ kurti savo pačių skaitmeninę strategiją. Tai MVĮ leis vertinti ir teikti ataskaitas apie ekologišką perėjimą, naudoti duomenis verslo analizei, transformuotis į skaitmeninius verslo tinklus ir modelius bei vykdyti įtraukią kompetencijų plėtrą.

Pagrindinės šio projekto tikslinės grupės yra MVĮ, inkubatoriai, technologijų centrai, klasteriai ir pan., taip pat švietimo institucijos bei mokytojai, orientuoti į MVĮ plėtrą ir veiklą.

Projekto partneriai – tai 3 universitetai, 3 technologijų parkai, 1 verslo kolegija ir 1 prekybos, pramonės ir amatų rūmai. Projekte dalyvauja 8 partneriai iš Danijos (2), Vokietijos (1), Lietuvos (2), Lenkijos (2), Vokietijos (1) ir Švedijos (1). Projektą remia 12 asocijuotųjų partnerių, kurie yra regioninės valdžios institucijos, verslo paramos organizacijos, taip pat švietimo įstaigos iš Danijos, Vokietijos, Lietuvos ir Švedijos.

Projektui vadovauja Roskildės universitetas, Danija.

Bendras projekto biudžetas – 1,8 mln. eurų.

Trukmė: 3 metai

Kontaktinis asmuo: projekto vadovė Reda Juodkūnienė, el. p. reda.juodkuniene@ksu.lt

 

Daugiau informacijos apie projektą rasite interneto svetainėje.