fbpx

Kūrybos ekonomikos institutas (KEI) įkurtas 2012 m. Tai universiteto akademinis padalinys, kuris vienija socialinių, humanitarinių mokslų sritis ir vykdo bakalauro bei magistro studijas. Didelis užsienio universitetų-partnerių tinklas instituto studentams suteikia galimybę išvykti studijuoti arba atlikti praktiką pagal Erasmus+ programą į Vokietiją, Ispaniją, Portugaliją, Graikiją, Belgiją, Turkiją ir kitas šalis. 

Institutas bendradarbiauja su Lietuvos ir užsienio privataus ir viešojo sektoriaus organizacijomis, meno inkubatoriais, kūrybinėmis sąjungomis, mados namais, meno ir kultūros renginių įstaigomis, inovatyviais ir kūrybinių kompetencijų reikalaujančiais verslais. Šiose partnerių organizacijose studentai ne tik atlieka profesines praktikas, bet kartu dalyvauja įvairiuose kūrybiniuose projektuose, o baigę studijas, sėkmingai plėtoja savo karjeros kelią. 

Instituto darbuotojai vykdo tarptautinius kūrybos ekonomikos, kūrybos visuomenės, kūrybinių ir kultūrinių industrijų, mados industrijos, medijų kultūros, technologijų ir estetikos, verslo sociologijos tyrimus, kuriuos viešina mokslinėse konferencijose ir jų pagrindu studentams skaito paskaitas. 

Instituto siekis – tapti Baltijos regione svarbiausiu tarpdisciplininių kūrybos ekonomikos ir mados industrijos tyrimų centru.

Dėstytojai

Bakalauro ir magistro studijų programose paskaitas skaito Kaziemiero Simonavičiaus universiteto dėstytojai, pramogų, turizmo, mados industrijų profesionalai, komunikacijos ekspertai, meno sričių atstovai, kviestiniai dėstytojai iš kitų Lietuvos ir užsienio universitetų, Erasmus+ mainų programos dėstytojai ir praktikai.

Instituto studijų programų komitetai

Pirmosios pakopos studijų programos „Pramogų ir turizmo industrijos“ komitetas: doc. dr. Rasa Levickaitė, lektAlbert Zinevič, lekt. Deimantė Žilinskienė, studentė Karina German

 

Pirmosios pakopos studijų programos „Mados industrija“ komitetas: doc. dr. Rasa Levickaitė, prof. dr. Eugenijus Skerstonas, prof. dr. Žilvinė Gaižutytė-Filipavičienė, studentė Justina Čenkutė

 

Antrosios pakopos studijų programos „Integruota komunikacija“ komitetas: doc. dr. Rasa Levickaitė, prof. dr. Remigijus Venckus, prof. dr. Rimantas Plungė, studentė Karolina Kaziukevičiūtė 

Vykdomos bakalauro ir magistro studijų programos

Priėmimas į programą nevykdomas

Bakalauro studijos
Socialinių mokslų bakalauras

Nuolatinės studijos – 3,5 m.
Studijos lietuvių kalba
Vilnius

Skaityti daugiau

Bakalauro studijos
Socialinių mokslų bakalauras

Nuolatinės studijos – 3,5 m.
Studijos lietuvių kalba
Vilnius

Skaityti daugiau

Magistro studijos
Socialinių mokslų magistras

Nuolatinės studijos – 1,5 m.
Studijos lietuvių kalba
Vilnius

Skaityti daugiau

VERSLO INOVACIJŲ  IR KOMUNIKACIJOS MOKYKLOS VADOVĖ

dokt. Deimantė Žilinskienė
deimante.zilinskiene@ksu.lt
+370 653 30084