fbpx

Mediacijos praktiniai mokymai

Trukmė: 8 val.

Kaina: 129 eurų;

Registruojama. Vykdoma susirinkus grupei.

Registracija

 

Lektorė:

Jolanta Masian

Psichologė, klinikinė psichologė įsigijusi išsilavinimą ir specializaciją VU (Lietuva), SGH (Lenkija), KUL (Lenkija), atitinkanti europinį psichologų kvalifikacijos standartą (EuroPsy sertifikatas), POA narė.

Reguliariai lavina savo profesinius įgūdžius ir kelia kvalifikaciją. Aktyviai dalyvauja profesinėse mokslinėse konferencijose Lietuvoje ir užsienyje skaitydama pranešimus ir vesdama seminarus profesionalams.

Lektorė turi sukaupusi patirtį kuriant ir įgyvendinant efektyvios komunikacijos, asertyvumo, streso įveikos strategijų taikymo, konfliktų sprendimo, profesinio perdegimo profilaktikos psichologinių mokymų programas medicinos bei švietimo įstaigų darbuotojams.

Mokymų ir seminarų vedimo patirtis nuo 1999 metų. Nuolat veda psichologinius mokymus, teorinius ir praktinius seminarus įvairių profesijų atstovams Lietuvoje ir užsienyje.

Mokymų vieta:

Kazimiero Simonavičiaus universitetas (Dariaus ir Girėno g. 21, Vilnius)

Būtina išankstinė registracija, susidarius grupei, informuosime apie planuojamą mokymų datą.

Tel. +370 640 78 959, El. p. krc@ksu.lt

Mokymų programos tikslai:

Išmokyti dalyvius dirbti su žmonėmis, naudojančiais psichologinio spaudimo ir manipuliacijos metodus.

Kam skirta:

Psichologams, sociologams, pedagogams, socialiniams darbuotojams, teisininkams (advokatams ir jų padėjėjams, teisėjams ir jų padėjėjams, antstoliams ir jų padėjėjams, ir kitiems užsiimantiems teisine veikla), vadybininkams, konsultantams, personalo ir komunikacijos skyriaus darbuotojams bei visiems, norintiems tapti mediatoriais.

Metodai:

Teorinės paskaitos, prezentacijos, pratimai, žaidimai, vaidmenų žaidimai, grupinės diskusijos, individualios užduotys, užduotys mažoms grupėms, kūrybiškumą lavinantys pratimai, konfliktinių situacijų sprendimo praktika, derybų ir mediacijos simuliacijos bei jų analizė.

Ypatumai:

Mokymai orientuoti į dalyvių praktinių įgūdžių lavinimą, pagrįstą išsamiomis teorinėmis žiniomis. Siekiant kuo geresnes mokymų kokybės užsiėmimai vyksta nedidelėse grupėse (nuo 12 iki 24 asmenų).

Mokymų pažymėjimas

Baigus mokymus, dalyviams išduodamas tai patvirtinantis pažymėjimas, registruotas kvalifikacijos tobulinimo ir renginių registre.

Mokymų programa

  • Manipuliacija kaip visuomenės reiškinys. Manipuliacijos ir manipuliatoriai. Kaip vyksta manipuliacija. 2 val.
  • Kas yra manipuliatoriai. Manipuliatorių motyvai ir tikslai. Manipuliacijų taikymo sritys. 2 val.
  • Metodai, kuriuos naudoja žmonės, siekdami manipuliuoti kitais. Žodinės manipuliacijos savybės. Kaip patikrinti, ar jumis manipuliuojama? 2 val.
  • Manipuliatorių tipai. Manipuliatorių motyvai. Žaidimai, į kuriuos mus įtraukia manipuliatoriai. Kaip pastebėti ir pasipriešinti manipuliacijoms. Pasipriešinimo manipuliacijoms technikos. Manipuliuojantys klientai. Manipuliuojančių klientų ypatumai. 2 val.

*Mokymų programos išdėstymas gali keistis.

Daugiau informacijos:
krc@ksu.lt
+ 370 640 78 959