fbpx

Mediacijos praktiniai mokymai

2020.08.29

Trukmė: 8 val. (09:30-17:30 val.)

Kaina: 89 eurų;

Vykdoma registracija.

Registracija

 

Lektorė:

Jolanta Masian

Psichologė, klinikinė psichologė įsigijusi išsilavinimą ir specializaciją VU (Lietuva), SGH (Lenkija), KUL (Lenkija), atitinkanti europinį psichologų kvalifikacijos standartą (EuroPsy sertifikatas), POA narė.

Reguliariai lavina savo profesinius įgūdžius ir kelia kvalifikaciją. Aktyviai dalyvauja profesinėse mokslinėse konferencijose Lietuvoje ir užsienyje skaitydama pranešimus ir vesdama seminarus profesionalams.

Lektorė turi sukaupusi patirtį kuriant ir įgyvendinant efektyvios komunikacijos, asertyvumo, streso įveikos strategijų taikymo, konfliktų sprendimo, profesinio perdegimo profilaktikos psichologinių mokymų programas medicinos bei švietimo įstaigų darbuotojams.

Mokymų ir seminarų vedimo patirtis nuo 1999 metų. Nuolat veda psichologinius mokymus, teorinius ir praktinius seminarus įvairių profesijų atstovams Lietuvoje ir užsienyje.

Mokymų vieta:

  • Kazimiero Simonavičiaus universitetas (Dariaus ir Girėno g. 21, Vilnius)

Būtina išankstinė registracija, susidarius grupei informuosime apie planuojamą mokymų datą.

Tel. +370 640 78 959, E-mail – krc@ksu.lt

Mokymų programos tikslai:

Supažindinti dalyvius su konfliktų atsiradimo ir plitimo dinamika, konfliktų klasifikavimo ir konfliktų sprendimo būdais.

Suteikti galimybę išanalizuoti savo elgesį konflikto metu ir sužinoti, kokios priežastys lemia konflikto dalyvių elgesį.

Sudaryti galimybę suprasti, kokie psichologiniai mechanizmai padeda spręsti konfliktus, o kokie trukdo.

Padėti  atpažinti konflikto metu taikomas strategijas, reagavimo į konfliktuojančius asmenis bei konfliktines situacijas būdus.

Susipažindinti su streso ir anti-streso samprata, streso įveikos strategijomis.

Metodai:

Prezentacijos, pratimai, žaidimai, vaidmenų žaidimai, grupinės diskusijos, individualios užduotys, užduotys mažoms grupėms, kūrybiškumą  lavinantys pratimai, konfliktinių situacijų sprendimo praktinės užduotys.

Ypatumai:

Mokymai orientuoti į dalyvių praktinių įgūdžių lavinimą, pagristą išsamiomis teorinėmis žiniomis. Siekiant mokymų kokybės, užsiėmimai vyksta nedidelėse grupėse (12-24 asmenys).

Mokymų pažymėjimas

Baigus mokymus, bus išduodamas tai patvirtinantis pažymėjimas, registruotas kvalifikacijos tobulinimo ir renginių registre.

Mokymų programa

  • Konfliktas (teorinė dalis ir praktinės užduotis) – 2 val.
    • Konflikto samprata; Konflikto vertinimas; Konfliktų priežastys; Konflikto pobūdis; Konflikto eskalacijos etapai;
  • Konfliktų sprendimas (I) (teorinė dalis ir praktinės užduotis) – 2 val.
    • Konfliktuojančių šalių tikslai ir interesai; Komunikacija konflikto metu; Elgesio strategijos konflikto metu.
  • Konfliktų sprendimas (II) (teorinė dalis ir praktinės užduotis) – 2 val.
    • Konfliktų sprendimo stiliai ir taktikos; Asmeninių konfliktų moderavimas; Bendras konflikto sprendimo ieškojimas Trečiųjų asmenų intervencijos į konfliktą;
  • Stresas mediatoriaus darbe, streso įveikos strategijos (teorinė dalis ir praktinės užduotis) – 2val.
    • Streso, distreso samprata. Streso sukėlėjai , ilgalaikio streso įtaka mediatoriaus darbo efektyvumui. Streso įveikos strategijos dirbant su konfliktinėmis situacijomis.

*Mokymų programos išdėstymas gali keistis.

Daugiau informacijos:
krc@ksu.lt
+ 370 640 78 959