fbpx

Sritis: Viešasis valdymas

Mokymai vyks: 2020.07.08-09

Trukmė: 8 val., 2 d. (po 4 val. per dieną)

Mokymų išskirtinumas:

  • Patirtimi ir praktinėmis žiniomis paremti mokymai.
  • Dalyviams kompetencijų pažymėjimas.
  • Mokymų vaizdo medžiagos peržiūra 3 d. po mokymų.

Mokymų turinys: Mokymų metu bus analizuojamos praktinės situacijos, kada valstybinėje tarnyboje dirbantys asmenys patenka į interesų konfliktų situaciją, kokie šaltiniai sukelia interesų konfliktą, pateikiami praktiniai patarimai, kaip elgtis patekus į interesų konfliktą sukeliančią situaciją, kokių veiksmų imtis, siekiant vengti tokių situacijų bei kokius antikorupcinius įrankius taikyti siekiant tinkamai vadyti interesų konfliktus viešojo sektoriaus organizacijoje.

Aktualumas: Viena iš pagrindinių valstybinėje tarnyboje dirbančių asmenų pareigų – vengti interesų konflikto ir elgtis taip, kad nekiltų abejonių, kad toks konfliktas yra. Interesų konfliktai atsiranda ir vyrauja ten, kur viešojo sektoriaus organizacijos neturi antikorupcinių įrankių iš anksto užkirsti kelią ir suvaldyti menamus arba esančius interesų konfliktus. Tai kenkia ne tik organizacijos, bet ir juos dirbančių asmenų reputacijai.

Kaina:  99 eurų.

Registracija

 

Mokymai vyks: Nuotoliniu būdu per ZOOM programėlę. 

Lektorius: Prof. dr. Raimundas Kalesnykas

Tel. +370 640 78 959, E-mail – krc@ksu.lt

Interesų konfliktų prevencija ir praktinis valdymas viešajame sektoriuje

Apie lektorių

Prof. dr. Raimundas Kalesnykas 

  • Teisės mokslų daktaras, KSU Teisės fakulteto profesorius, ES Europos teisėsaugos akademijos (CEPOL) Mokslo ir tyrimo grupės ekspertas, Europos saugumo ir bendradarbiavimo (ESBO) ekspertas, turintis virš 20 metų akademinio darbo patirties dėstant Lietuvos ir užsienio universitetuose, vedant įvairius antikorupcinius mokymus valstybės politikams, valstybės tarnautojams, viešojo ir verslo sektoriaus darbuotojams.
  • Lektoriaus interesų sritys apima plačią teisės, visuomenės saugumo ir kovos su korupcijos teorijos bei praktikos problematiką: tarptautiniai kovos su korupcija standartai, tarptautinio saugumo politika, tarptautinė žmogaus teisių apsauga, ES teisė, administracinė teisė, viešasis administravimas, visuomenės saugumo procesų pokyčiai ir valdymas, teisėsaugos sistemos reformų valdymas ir teisėsaugos pareigūnų rengimas bei mokymas.

Po mokymų:

Baigę kursus dalyviai gaus registruotus mokymų pažymėjimus.

Daugiau informacijos:
krc@ksu.lt
+ 370 640 78 959