fbpx

Mediacijos praktiniai mokymai

2020.08.22

Trukmė: 8 val. (09:30-17:30 val.)

Kaina: 89 eurų;

Vykdoma registracija.

Registracija

 

Lektorė:

Jolanta Masian

Psichologė, klinikinė psichologė įsigijusi išsilavinimą ir specializaciją VU (Lietuva), SGH (Lenkija), KUL (Lenkija), atitinkanti europinį psichologų kvalifikacijos standartą (EuroPsy sertifikatas), POA narė.

Reguliariai lavina savo profesinius įgūdžius ir kelia kvalifikaciją. Aktyviai dalyvauja profesinėse mokslinėse konferencijose Lietuvoje ir užsienyje skaitydama pranešimus ir vesdama seminarus profesionalams.

Lektorė turi sukaupusi patirtį kuriant ir įgyvendinant efektyvios komunikacijos, asertyvumo, streso įveikos strategijų taikymo, konfliktų sprendimo, profesinio perdegimo profilaktikos psichologinių mokymų programas medicinos bei švietimo įstaigų darbuotojams.

Mokymų ir seminarų vedimo patirtis nuo 1999 metų. Nuolat veda psichologinius mokymus, teorinius ir praktinius seminarus įvairių profesijų atstovams Lietuvoje ir užsienyje.

Mokymų vieta:

Kazimiero Simonavičiaus universitetas (Dariaus ir Girėno g. 21, Vilnius)

Būtina išankstinė registracija, susidarius grupei informuosime apie planuojamą mokymų datą.

Tel. +370 640 78 959, El. p. krc@ksu.lt

Mokymų programos tikslai:

Tobulinti socialines ir psichologines klausytojų kompetencijas.

Supažindinti su esminiais efektyvios komunikacijos principais.

Kam skirta:

Psichologams, sociologams, pedagogams, socialiniams darbuotojams, teisininkams (advokatams ir jų padėjėjams, teisėjams ir jų padėjėjams, antstoliams ir jų padėjėjams, ir kitiems užsiimantiems teisine veikla), vadybininkams, konsultantams, personalo ir komunikacijos skyriaus darbuotojams bei visiems, norintiems tapti mediatoriais.

Metodai:

Teorinės paskaitos, prezentacijos, pratimai, žaidimai, vaidmenų žaidimai, grupinės diskusijos, individualios užduotys, užduotys mažoms grupėms, kūrybiškumą lavinantys pratimai, konfliktinių situacijų sprendimo praktika, derybų ir mediacijos simuliacijos bei jų analizė.

Tobulinimosi rezultatai:

Mokymo dalyvis, baigęs šią kvalifikacijos tobulinimo programą sužinos, kas yra asertyvus, save apsaugojantis elgesys ir kuo jis skiriasi nuo agresyvumo, egocentrizmo ir manipuliacijos, kas yra psichologinės ribos, kaip nustatyti psichologiškai sveikas ribas tarp savęs ir paciento, kokios yra asertyvaus „ne“ pasakymo technikos, kaip taikyti psichologinės savisaugos principus darbe ir asmeniniame gyvenime.

Mokymo dalyvis baigęs programą gebės nustatyti ir apsaugoti savo psichologines ribas bendraujant su klientais, bendradarbiais, vadovais, aiškiai išsakyti savo poziciją, nuomonę, jausmus, asertyviai bendrauti su žmonėmis,  taikyti streso, patiriamo bendraujant su klientais, mažinimo technikas.

Ypatumai:

Mokymai orientuoti į dalyvių praktinių įgūdžių lavinimą, pagrįstą išsamiomis teorinėmis žiniomis. Siekiant kuo geresnes mokymų kokybės užsiėmimai vyksta nedidelėse grupėse (nuo 12 iki 24 asmenų).

Mokymų pažymėjimas

Baigus mokymus, dalyviams išduodamas tai patvirtinantis pažymėjimas, registruotas kvalifikacijos tobulinimo ir renginių registre.

Mokymų programa

  • Agresyvus, manipuliatyvus, pasyvus, egocentriškas ir asertyvus elgesys. 2 val.
  • Asertyvios savo norų, prašymų, lūkesčių pateikimo, jausmų išraiškos technikos. 2 val.
  • Asertyvus elgesys konflikto metu. Asertyvumas santykiuose su klientais. Elgesio būdai, nukreipti į problemos sprendimą. 2 val.
  • Emocijų valdymas. Streso, atsirandančio santykiuose su klientais, valdymo strategijos. Atsipalaidavimo technikos. 2 val.

*Mokymų programos išdėstymas gali keistis.

Daugiau informacijos:
krc@ksu.lt
+ 370 640 78 959