fbpx

KSU Teisės fakultetas nuo 2012 m. rudens organizuoja atvirų paskaitų ciklą „Efektyvios teisinės paslaugos: teisininko pareiga teisingumui ir klientui“, kurio tikslas – supažindinti dalyvius su praktiniais teisininko profesijos ypatumais, aptariant fundamentalias teisininkų atsakomybės nuostatas ir pristatant sėkmingus teisinių paslaugų modelius.

Sėkminga profesine patirtimi pasidalinti, skaityti paskaitas  yra kviečiami Lietuvos advokatų ir antstolių kontorų, notarų biurų atstovai, teisėjai, prokurorai ir kt. teisės profesionalai.

Šis paskaitų ciklas skiriamas KSU ir kitų universitetų, kolegijų teisės studijų studentams, absolventams bei paskaitų ciklo idėjomis besidominčiai visuomenei.

Paskaitų ciklo nauda dalyviams: susipažįsta su teisininkų profesijos ypatumais ir suvokia, kokius įgūdžius, gebėjimus bei kompetencijas privalo ugdytis teisininkas (būsimas teisininkas), pageidaujantis tapti profesionaliu ir visapusiškai gerai pasirengusiu specialistu bei sėkmingai veikiančiu šiandieninėje darbo rinkoje. Paskaitos yra nemokamos.