fbpx

Apie programą

Nuo šių metų rugsėjo Kazimiero Simonavičiaus universiteto Rinkodaros ir reklamavimo pirmakursiai studijuos pagal atnaujintą bakalauro studijų programą – ją papildys integruota FAST TRACK digital marketing karjeros programa!

FAST TRACK – tai programa, leidžianti studentams visapusiškai pažinti skaitmeninio marketingo ir komunikacijos sritis bei pasiruošti sėkmingam bei greitam startui darbo rinkoje.

Kiekvienas programoje dalyvaujantis studentas turės asmeninį karjeros mentorių – srities profesionalą, konsultuosiantį karjeros klausimais. Tai užtikrinti padės programos partnerė – vienintelė Lietuvoje karjeros mentorių platforma „idialogue“.

Vadovaujami skaitmeninio marketingo ekspertų – praktikų bei dėstytojų, studentai sukurs 8 realius skaitmeninio marketingo projektus, kurie puikiai papildys asmens darbų portfolio ir taps vertingais įrašais būsimųjų rinkodaros specialistų CV.

FAST TRACK Digital Marketing programa sudarys puikias sąlygas dar pirmaisiais studijų metais įgyti realios darbo skaitmeninio marketingo ir komunikacijos agentūrose patirties. Programos partneriai: agentūra ,,SuperYou”, Marketingo valdymo agentūra, ,,idialogue”.

Studentams bus sudaryta galimybė pasiruošti, išlaikyti ir gauti papildomus skaitmeninės rinkodaros sertifikatus („Google Adwords“, „Google Analytics“, „HubSpot Content Marketing“). Taip pat studentai turės prieigą prie plačios pasaulinės skaitmeninės rinkodaros specialistų mokymo platformos: tinklalaidžių, vaizdo paskaitų, testų ir kt.

Taip pat daug dėmesio bus skiriama programoje dalyvaujančių studentų asmeninio prekės ženklo kūrimui – savęs reprezentavimui viešojoje erdvėje.

FAST TRACK Digital Marketing programos dalyviai gaus jos baigimą patvirtinantį pažymėjimą, kuris kartu su įgytomis kompetencijomis bei žiniomis padės sparčiai ir dar studijų metais įsitvirtinti darbo rinkoje pagal studijuojamą specialybę.

Programos partnerių atsiliepimai

Agentūros „Marketingo Valdymas“ vadovė bei marketingo ir personalo valdymo specialistė Greta Besakirskytė

Kokią vertę studentui sukurs dalyvavimas „Marketingo Valdymas“ agentūros projektuose?

Agentūra specializuojasi pilname procese valdant kliento marketingą. Tai yra nuo paties prekinio ženklo išgryninimo (kūrime/atnaujinime/tobulinime) iki media kanalų parinkimo ir reklamos kampanijų įgyvendinimo.

Todėl studentai dalyvaudami „Marketingo Valdymas“ agentūros projektuose galės pamatyti visą procesą ir susipažinti bei atlikti šias marketingo užduotis:

· Išgryninti prekinio ženklo konceptą.

· Pasiūlyti pozicionavimą, išskirti prekinio ženklo stiprybės.

· Nustatyti tikslines auditorijas.

· Teikti pasiūlymus internetinės svetainės korekcijoms.

· Kurti prekinio ženklo vizualinį identitetą.

· Pasiūlyti, kokias reklamos priemones naudoti norint pasiekti tikslinę auditoriją.

· Sudaryti komunikacijos liniją, parinkti komunikacijos toną bei stilių.

· Sukurti bent vieną komunikacijos žinutę.

· Sudaryti marketingo plano biudžetą.

Programos partneriai ir dėstytojai

null

JARŪNĖ NARKEVIČIŪTĖ

Startuolio „Whatagraph“ marketingo vadovė

„Women Go Tech“ valdybos narė

null

GINTARĖ SURGUTANOVIENĖ

Agentūros ,,SuperYou” projektų direktorė

Komunikacijos srityje dirbu jau 8 metus, o šiuo metu ,,SuperYou“ agentūroje kartu su komanda rūpinamės skaitmenine ir turinio rinkodara. Kartu su kūrybininkais, dizaineriais, reklamos specialistais rūpinamės, kad „Tele2“, „Vinted“, „Swedbank“ ir kiti klientai būtų matomi, stiprūs tiek socialiniuose tinkluose, tiek ir kituose skaitmeniniuose kanaluose.

null

SAULIUS ALKSNIS

Karjeros platformos „idialogue“ įkūrėjas, karjeros vystymo ir mentorystės temų ekspertas

Esu karjeros vystymo ir mentorystės temų ekspertas, padedu ir įkvepiu organizacijas augti, motyvuoju vidinius darbuotojus diegiant mentorystės programas bei konsultuoju vidinės karjeros klausimais, taip padedu realizuoti darbuotojų potencialą ir ugdyti jų lyderystę.

null

GRETA BESAKIRSKYTĖ

Agentūros „Marketingo valdymas“ vadovė bei marketingo ir personalo valdymo specialistė

Daugiau kaip 8 metus dirbu marketingo, personalo, pardavimų valdyme. Valdymo sritys apima marketingo strategijos kūrimą bei įgyvendinimą, komunikacijos planų rengimą bei įgyvendinimą, ryšius su visuomene, rinkos tyrimus, svetainių kūrimą ir administravimą, vartotojų elgsenos analizavimą ir personalo atranką.

null

GINTARĖ GULEVIČIŪTĖ

Skaitmeninio marketingo ekspertė, Kazimiero Simonavičiaus universiteto dėstytoja

Jau daugiau kaip 6 metai vedu mokymus ir dirbu su skaitmeniniais rinkodaros įrankiais ir e. verslu. Aktyviai dirbu švietimo srityje, dėstau tokius dalykus kaip: elektroninė rinkodara, reklamos pagrindai, rinkodara socialiniuose tinkluose ir kt.  Taip pat atlieka mokslinius tyrimus, dalyvauju mokslinėse konferencijose, rašau straipsnius e. verslo ir e. rinkodaros tematika.

Patirties ir žinių semiuosi mokslinėse tiriamosiose stažuotėse (2015 m. JAV, 2016 m. Kinija, 2018 m. Pietų Korėjoja, 2019 m. Indonezijoja ir kt.).

null

IEVA TAMOŠIŪNĖ

Verslo vystymo ir strategijos specialistė, Kazimiero Simonavičiaus universiteto dėstytoja

Akademinių žinių ir darbo patirties globalaus verslo vystymo, inovacijų ir marketingo srityse pastaruosius 6 metus sėmiausi Japonijoje, Kinijoje, Prancūzijoje ir JAV. O grįžusi į Lietuvą ir toliau šiuos įgūdžius tobulinu dalyvaudama įmonių strategijos kūrimo procesuose, antreprenerystės ir švietėjiškoje veikloje.

null

ELINGA ŽVAGINYTĖ

Talentų samdos ir HR sprendimų įmonės „Amston“ vyresnioji atrankų konsultantė

Specializuojuosi vykdydama įvairių sričių specialistų atrankas ir HR konsultacijas. Esu sukaupusi didelę patirtį dirbant su skirtingais verslais, kuriems padedu atrinkti tinkamiausius kandidatus.

null

RUSNĖ GABIJA VADOKLYTĖ

Talentų samdos ir HR sprendimų įmonės „Amston“ atrankų konsultantė

Specializuojuosi vykdydama įvairių verslo sričių atrankas, kurių metu ieškau geriausių specialistų ir palaikau nuolatinį santykį su klientu.

null

JUSTĖ BALAIŠIENĖ

Talentų samdos ir HR sprendimų įmonės „Amston“ atrankų konsultantė

Specializuojuosi įvairių sričių aukščiausio lygio vadovų bei specialistų atrankose. Sukaupta patirtis rinkodaros ir pardavimų, finansų, gamybos, logistikos bei viešąjame sektoriuje, leidžia dalintis ekspertinėmis žiniomis, bei konsultuoti karjeros klausimais.

null

SKAISTĖ KIŽYTĖ

Talentų samdos ir HR sprendimų įmonės „Amston“ atrankų konsultantė

Specializuojuosi vykdant atrankas informacinių technologijų bei įvairiose verslo atrankose – finansų, pardavimų, klientų aptarnavimo, socialinės apsaugos, švietimo, transporto bei kitose srityse.

null

AISTĖ ŠINKŪNAITĖ

Talentų samdos ir HR sprendimų įmonės „Amston“ atrankų konsultantė

Specializuojuosi verslo atrankų srityje – šauniausių specialistų ieškau vadovų, buhalterių bei kitų administracijos specialistų gretose.

null

LAURA SMAILĖ

Talentų samdos ir HR sprendimų įmonės „Amston“ vyresnioji IT atrankų konsultantė

Specializuojuosi vykdant atrankas IT sektoriuje. Taip pat dirbu kliento įmonės viduje su įvairiais personalo klausimais.

null

SUSANA ROWLES

Internetinės platformos „Target Internet“ komercijos direktorė

„Target Internet“  siūlo interaktyvią ir lengvai naudojamą skaitmeninės rinkodaros platformą su daugiau nei 150 kursų, apimančių visas skaitmeninės rinkodaros disciplinas. Mūsų turinį pripažįsta „Chartered Institute of Marketing“, jį naudoja kelios geriausios pasaulio akademinės institucijos, taip pat kai kurios iš pirmaujančių pasaulio korporacijų.

Nekantriai laukiame pradėti dirbti su KSU, tikimės, programa Jums patiks.

null

MARTYNAS KARČIAUSKAS

Skaitmeninės komunikacijos ekspertas, Kazimiero Simonavičiaus universiteto dėstytojas

Turiu sukaupęs daugiau nei 15 metų ryšių su visuomene bei skaitmeninės komunikacijos patirties. Per šį laikotarpį dirbau su tokiais klientais, kaip HTC, McDonald’s, IBM ir kt. Taip pat turiu sukaupęs nemažą vadovavimo ir verslo vystymo patirtį:  teko vadovauti viešųjų ryšių ir skaitmeninės komunikacijos agentūroms, interneto aplikacijų kūrimo bei IT konsultacijų bendrovėms.

Kontaktai:

Verslo inovacijų mokyklos direktorė

dokt. Deimantė Žilinskienė

Mob. tel.: +370 653 30084

El. p.: deimante.zilinskiene@ksu.lt