fbpx

Kazimiero Simonavičiaus universiteto Verslo mokykla įkurta 2012 m. Verslo mokykloje vykdomos bakalauro bei magistro studijos, joje rengiami verslo, vadybos, rinkodaros, viešojo administravimo krypčių specialistai. Verslo mokykloje programos vykdomos lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Visose Verslo mokyklos studijų programose remiamasi į studentą orientuotų studijų principais. Studijų metodikos, gebėjimas prisitaikyti bei identifikuoti studentų poreikius, geri dėstytojų, studentų ir administracijos darbuotojų santykiai sudaro puikias sąlygas asmens saviugdai ir kūrybiškumui puoselėti. Verslo mokykloje didelis dėmesys skiriamas studentų motyvacijai ir mentorystei, karjeros vizijai bei asmens prekės ženklo kūrimui.

Verslo mokyklos studijų programos pasižymi išskirtinumu – nedidelėmis studentų grupėmis, individualizuotomis paskaitomis, seminarais, kūrybinėmis dirbtuvėmis, projektiniais darbais su partneriais, konsultacijomis, komandinio bei individualaus darbo principais, dalykiniais žaidimais: tai padeda studentams geriau suvokti verslo ir vadybos subtilybes, o studijos tampa maloniu, įdomiu ir profesionaliu užsiėmimu.

Dauguma aukštesniųjų kursų studentų dar studijų metais pradeda dirbti srityse pagal studijuojamas specialybes: jie nesunkiai įsidarbina, nemaža dalis absolventų įkuria ir plėtoja nuosavą verslą, toliau tęsia mokslus magistrantūroje. KSU Verslo mokyklos absolventai – darbdavių geidžiamiausi.

Remiantis 2019 m. absolventų apklausos duomenimis, Kazimiero Simonavičiaus universiteto Verslo mokyklos studentų įsidarbinimo rodikliai iškart po studijų baigimo – virš 90 proc. Tai liudija puikų studentų pasirengimą ir sklandų Universiteto absolventų įsiliejimą į darbo rinką.

KSU Verslo inovacijų mokykla – vienintelė Lietuvoje, rengianti Aviacijos vadybos bakalauro studijų studentus. Programa prilyginama žymiausioms Europos aviacijos vadybos studijų programoms. Tai – tarptautinė studijų programa, kurios daugiau kaip 80 proc. dėstytojų sudaro dėstytojai – ekspertai, praktikai iš įvairių pasaulio šalių – Jungtinių Arabų Emyratų, Jungtinės Karalystės, Vokietijos, Norvegijos, Latvijos, Graikijos ir kt. Ši programa yra populiariausia visame Kazimiero Simonavčiaius universitete ir yra tikras KSU Verslo mokyklos pasididžiavimas.

Verslo mokyklos tikslas – rengti šiuolaikinio verslo lyderius, gebančius spręsti inovacinės žinių ekonomikos keliamus uždavinius ir iššūkius, kurti naują pridėtinę vertę teikiančias verslo idėjas, jas įgyvendinti ir suburti bei vadovauti įvairialypėms komandoms, verslo ir kūrybiniams projektams, įmonėms bei organizacijoms, veikiančioms neapibrėžtomis, sunkiai prognozuojamomis globalaus verslo sąlygomis.

Dėstytojai

Verslo mokyklos studentams paskaitas veda Lietuvos ir užsienio profesoriai ir praktikai, yra organizuojami susitikimai su verslo atstovais, užsienio partneriais, vykdomos atviros ir išvykstamosios paskaitos, aktyviausiems studentams suteikiama galimybė dalyvauti mokymuose, seminaruose ir verslo renginiuose. Studentams užsiėmimus jau vedė antrepreneris Ilja Laurs, Mars Burden (JAV), Jonny Andersen (Norvegija), Lauris Mikelsons (Latvija), Konstantinos Kalligiannis (Graikija), Jack Romero (Jungtinė Karalystė), Anil Padhra (Jungtinė Karalystė), Jarūnė Narkevičiūtė ir kiti savo sričių profesionalai.

Verslumo skatinimas

Verslo mokykla skatina universiteto studentų, dėstytojų, mokslininkų verslumą, kuria verslumui ir inovacijoms palankią aplinką. Verslo mokyklos dėstytojai aktyviai dalyvauja įvairiuose verslumo ugdymo bei verslo ir inovacijų paramos projektuose:

„Verslo LAB‘as“ – projektas iš dalies finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo, pagal VP2 Ekonomikos augimo veiksmų programos VP2-2 prioriteto „Verslo produktyvumo didinimas ir aplinkos verslui gerinimas“ VP2-2.2-ŪM-02-K priemonę „Asistentas-4“ . Projekto tikslas – Didinti SVV subjektų aktyvumą regionuose teikiant konsultacijas verslo klausimais, sukuriant bendradarbystės centrus (toliau „HUB“).

Inovatyvaus verslo kūrimo skatinimas (INOVEKS) – projektas vykdomas kartu su Visorių informacinių technologijų parku.

Nuo 2020 m. vykdoma FAST TRACK Digital Marketing karjeros programa Verslo mokyklos studentams. Programa vykdoma kartu su partneriais: „idialogue”, „Caption”, „Marketingo valdymas”, „Women Go Tech”, „SuperYou”.

Partneriai

Deimantė Žilinskienė

Verslo mokyklos direktorė nuo 2017 m.:

,,Verslo mokykloje taikome išskirtinai aukštus standartus mokymosi bei ugdymo procesui, palankios bei draugiškos, atviros kūrybiniam potencialui augti aplinkos sukūrimui: inovatyviausiais mokymosi ir ugdymo metodais – mišriuoju, projektais grįstu bei nuotoliniu mokymusi, atvejo analizėmis, individualiu ir komandiniu darbu – studentai yra skatinami kurti realius projektus, produktus, paslaugas ar procesų pagerinimus, atliepiančius naujausias verslo ir vadybos tendencijas bei rinkos poreikius. Taip pat studentams yra sudaryta puiki galimybė studijuoti tarpkultūrinėje aplinkoje bei mokytis iš geriausių verslo vadybos dėstytojų, sukaupusių ilgametę patirtį verslo ir vadybos srityse.

Nepaprastai didžiuojuosi kasmet augančia KSU Verslo mokykla, džiaugiuosi, jog turime galimybę pasiūlyti įvairiausias ir naujausias pasaulyje mokymosi formas bei metodikas, praktikas, dirbti su ryškiausiais dėstytojais – praktikais iš viso pasaulio. Žinoma, užvis labiausiai džiaugiuosi visų Verslo mokyklos studentų sėkme studijų metais ir baigiant studijas: tikiu, jog mentorystė, individualus bendravimas, verslumo ugdymas, išskirtinis studijų programų turinys bei tarptautinės aplinkos sukūrimas yra Verslo mokyklos studentų bei absolventų sėkmės bei pasitikėjimo savo jėgomis garantas”.

Vykdomos bakalauro ir magistro studijų programos

Bakalauro studijos
Verslo vadybos bakalauras
Nuolatinės studijos – 3,5 m.
Studijos anglų kalba
Vilnius

Bakalauro studijos
Verslo vadybos bakalauras

Nuotolinės studijos – 3,5 m.
Studijos anglų kalba
Vilnius

Bakalauro studijos
Verslo vadybos bakalauras

Nuolatinės studijos – 3,5 m.
Studijos lietuvių/anglų kalba
Vilnius

Bakalauro studijos
Verslo vadybos bakalauras
Nuolatinės studijos – 3,5 m.
Studijos anglų kalba
Vilnius

Bakalauro studijos
Verslo vadybos bakalauras
Nuotolinės studijos – 3,5 m.
Studijos lietuvių/anglų kalba
Vilnius

Magistro studijos
Viešojo administravimo magistras
Nuolatinės-sesijinės studijos – 1,5 m.
Studijos anglų kalba
Vilnius

Magistro studijos
Verslo vadybos magistras
Nuolatinės-sesijinės studijos – 1,5 m.
Studijos lietuvių kalba
Vilnius

Verslo mokyklos direktorė

Deimantė Žilinskienė

Mob. tel.: +370 653 30084

El. p.: deimante.zilinskiene@ksu.lt