fbpx

Naujiena – Verslo vadybos nuotolinės studijos!


Deimantė Žilinskienė

Šį rudenį Kazimiero Simonavičiaus universitete startuoja Verslo vadybos bakalauro studijų programa. Ji išsiskiria tuo, jog bus vykdoma tik nuotoline forma. Apie Verslo vadybos studijas plačiau pasakoja KSU Verslo mokyklos direktorė Deimantė Žilinskienė.

Kuo ypatinga KSU Verslo vadybos programa?

KSU Verslo vadybos programa, visų pirma, yra ypatinga tuo, jog jos forma puikiai pritaikyta dirbančiam ar kitaip užimtam asmeniui, norinčiam įgyti puikų išsilavinimą ir žinių bei praktinių įgūdžių, auginti savo profesionalumą įvairiose verslo sektoriaus srityse. Tiesą sakant, kartais pagalvoju, jog tokia studijų programa yra tikra svajonė žmogui, kuris tikrai nori studijuoti verslo vadybą ir jau turi šiek tiek darbinės patirties, bet neturi galimybės fiziškai kasdien atvykti į universitetą. Tai yra šansas augti ir tobulėti!

Pagrindinės programos stiprybės yra tai, jog programoje dėsto itin aukšto lygio dėstytojai-verslo praktikai, skiriama daug individualaus dėmesio studentui, programoje sudaromos galimybės studentams kurti realius produktus realioms organizacijoms, daug į praktiką orientuotų studijų dalykų ir studijų užduočių. Taip pat studijų programoje integruoti įvairūs inovatyvūs mokymo bei mokymosi metodai, leidžiantys geriausiai įsisavinti mokymosi medžiagą ir įgyti reikiamų gebėjimų. Labai svarbu ir tai, kad šios studijų programos studentams užtikriname galimybes atlikti išskirtines profesines praktikas tarptautinėse verslo organizacijose.

Kokie gebėjimai ugdomi šioje studijų programoje?

Studijų metu studentai įgyja žinių ir praktinių gebėjimų e. prekybos, startuolių kūrimo ir valdymo, inovacijų vadybos, pokyčių ir rizikų valdymo, tarptautinių rinkų, projektų valdymo, strateginio valdymo, verslo komunikacijos ir derybų, marketingo, žmogiškųjų išteklių ir lyderystės, skaitmeninio marketingo, finansų valdymo, verslo teisės ir kitose verslo organizacijų augimui ir valdymui svarbiose srityse.

Verslo vadybos studijos organizuojamos tik nuotoline forma. Kaip vyksta nuotolinės studijos?

Šios studijos yra orientuotos į dirbantį ar kitaip užimtą asmenį, kuriam fiziškai atvykti į Universitetą kiekvieną dieną yra sudėtinga dėl darbinių ar šeiminių aplinkybių, gyvenimo ne Lietuvoje, kitų studijų ar pan. Nuotolinės studijos vykdomos darbo dienomis, vakarais, taip atsižvelgiant į dirbančiųjų poreikius. Studentai nuotolinio mokymosi priemonėmis nurodytu metu prisijungia prie paskaitos, dalyvauja gyvose paskaitose, bendrauja su grupės draugais bei dėstytoju, atsiskaito užduotis. Visos paskaitos yra įrašinėjamos ir po susitikimų studentams įkeliamos papildomai peržiūrai, kaip ir visa mokomoji medžiaga.

Tačiau taip pat studentai kiekvieną semestrą turi dviejų savaičių trukmės paskaitų bei egzaminų sesiją Universitete, Vilniuje, kuomet gyvai susitinka su grupės draugais, dėstytojais. Tikslus laikas būna suderintas iš anksto, todėl studentams nekyla keblumų suderinti darbą ir kelių savaičių trukmės sesijas Universitete.

Kokias karjeros perspektyvas suteikia Verslo vadybos studijų programa?

Verslo vadybos studijos atveria plačias galimybes mūsų studentams ir absolventams dirbti aukštose ir labai vertinamose pozicijose verslo pasaulyje tiek vietiniame lygmenyje, tiek ir Europos Sąjungos bei kitose šalyse. Verslo vadybos absolventai sėkmingai vysto savo karjerą įvairiose verslo sektoriaus srityse dirbdami organizacijų padalinių ar filialų vadovais, vadybininkais, vykdomaisiais ar vyriausiais vadovais, vadovų asistentais, produktų vystymo specialistais, užsiima projektine ir ekspertine, konsultacine veikla. Dalis studentų sėkmingai įkuria savo verslus.

Kai kurie absolventai nusprendžia tęsti mokslus studijuojant magistrantūros studijose Kazimiero Simonavičiaus ar kituose Europos Sąjungos šalių universitetuose.

Kam rekomenduotumėte šią studijų programą?

Rekomenduočiau šią studijų programą visiems, besidomintiems įvairaus pobūdžio verslo kūrimu, valdymu bei norintiems įgyti ne tik teorinių, bet ir itin svarbių praktinių žinių ir gebėjimų.

Daugiau apie programą skaitykite: https://bit.ly/2ZKrm3m

Dalinkis:

GRĮŽTI