fbpx

Iš Indijos į Lietuvą: KSU studentė Thivyaprabha dalijasi savo patirtimi


Susipažinkite su Thivyaprabha Balakrishnan Karthikeyan – studente iš Indijos, studijuojančia Organizacinių inovacijų ir vadybos magistro studijų programoje Kazimiero Simonavičiaus universitete (KSU). Thivyaprabha jau yra įgijusi anglų literatūros bakalauro laipsnį bei turi darbo patirties – ji Indijoje dirbo administratoriaus asistente ir anglų kalbos mokytoja. Laisvu laiku Thivyaprabha mėgsta klausytis muzikos ir keliauti.

Kodėl KSU?
Thivyaprabha sako, kad universitetas ją sudomino dėl inovatyvių mokymo metodų ir dėmesio studentams. „Programa sudaryta atsižvelgiant į globalios darbo rinkos poreikius, taip pat užtikrinamas balansas tarp akademinio ir praktinio lygmens“, – sako ji. Studijos KSU atitiko jos finansines galimybes, todėl šis universitetas tapo idealia vieta siekti magistro laipsnio.

Kodėl Lietuva?
Lietuva, kaip sako Thivyaprabha, išsiskiria plėtros tempu, šalis daug investuoja į technologijas ir inovacijas. Tarptautiniams studentams čia siūlomas aukštos kokybės išsilavinimas, kurio kaina palankesnė nei daugelyje kitų Europos šalių. „Priimtinos studijų kainos ir mažesnės pragyvenimo išlaidos daro Lietuvą patraukliu pasirinkimu užsienio studentams“, – teigia ji. Be to, Lietuvoje įgytas išsilavinimas pripažįstamas visoje Europoje, o tai suteikia didelę vertę studentės karjerai.

Naujas požiūris į mokslą
KSU Thivyaprabha patinka studijavimo kultūra. „KSU akcentuojamas kritinis mąstymas, kūrybiškumas ir praktinis žinių pritaikymas“, – pastebi ji. KSU skatina studentus tyrinėti asmeninius pomėgius ir juos derinti su akademiniais siekiais, taip skatindamas visapusišką studentų augimą.

Netikėti atradimai, KSU stiprybės ir tobulėjimo galimybės
Vienas iš labiausiai nustebinusių dalykų  KSU, buvo dėstytojų požiūris į studentus. „Dėstytojai bendrauja su studentais kaip su sau lygiais, skatina atvirą bendravimą, taip sukurdami komfortabilią aplinką mokymuisi“, – sako ji. Studentė taip pat vertina galimybę tiesiogiai mokytis iš pramonės ekspertų. „Tai –  neįkainojama patirtis. Ekspertų įtraukimo lygmuo į mokymo procesą mane nustebino“,– priduria ji.

Universitetas rūpinasi tarptautiniais studentais, siūlo jiems praktinius mokymosi metodus, modernias technologijas, galimybę gauti stipendijas. „Man svarbu, kad universitetas bendradarbiauja su įmonėmis, siekdamas skatinti studentų karjeros galimybes“, – sako ji.

Tačiau, pasak studentės,  tobulėjimui erdvės tikrai yra. Thivyaprabha siūlytų KSU išplėsti galimybes studentams dalyvauti realiuose projektuose, organizuoti daugiau tinklaveikos renginių, leidžiančių studentams užmegzti ryšius su įvairių sričių profesionalais.

Apie Lietuvą
Nors Lietuvoje studentė gyvena dar tik nepilną pusmetį, šalis ją sužavėjo dėl daugybės privalumų. Vienas jų – žemesnė nei kitose Europos šalyse pragyvenimo kaina ir saugumas. Taip pat šalyje puikus darbo ir laisvalaikio balansas – tai juntama ir universitete. „Studentai skatinami ne tik studijuoti, bet ir asmeniškai tobulėti, domėtis gyvenimu už universiteto sienų“, –  sako ji. Lietuvoje – daug gamtos, kultūrinių renginių, tai sukuria didelę vertę užsienio studentams.

Apie ateitį
Ateityje Thivyaprabha planuoja įsidarbinti dinamiškoje organizacijoje. Jos tikslas – lavinti praktinius organizacinių inovacijų įgūdžius ir ugdyti profesinę kompetenciją.

Dalinkis:

GRĮŽTI