fbpx

Kalendorius

Naujienos

Bėk su KSU!

Kviečiame prisijungti prie KSU komandos ir bėgti RIMI Vilniaus maratone rugsėjo 12 d.! KSU komandą sudarys KSU studentai, dėstytojai, administracijos darbuotojai bei į KSU atvykę Erasmus studentai. 

Kviečiame į Mokslo ir žinių dienos šventę

Kviečiame visus susitikti gyvai Mokslo ir žinių dienos šventėje, kuri vyks 2021 m. rugsėjo 1- ają dieną, 13:00 val. Kazimiero Simonavičiaus universitete!

Kaip pradėsime naujus mokslo metus?

Kazimiero Simonavičiaus universitetas – tai inovacijų ir išradimų kūrimu grįsta mokslo ir mokymosi erdvė, į kurią kviečiame grįžti visus Universiteto bendruomenės narius!

Startuoja filmavimo aikštelės asistento kursai

Rugsėjo 10 dieną startuoja Filmavimo aikštelės asistento kursai. Mokymai skirti tiems, kurie neturi patirties, ir tiems, kurie jau dirba kine. Šiuose mokymuose bus suteikiama unikali galimybė susipažinti su kino aikštele, pamatyti, kaip kuriamos reklamos ir dideli kino projektai. Praktiką bus galima atlikti šiuo metu vykstančiuose reklamų ir kino projektų filmavimuose. Tai unikali proga žengti pirmuosius žingsnius kino industrijoje.

Pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su W1TTY. Labiausiai motyvuotiems – stipendijos!

Kazimiero Simonavičiaus universitetas pasirašė bendradarbiavimo sutartį su finansų paslaugų ir produktų tiekėju „W1TTY” – naujos kartos išmaniąja finansų programėle.

Ar dirbtinis intelektas atras savo vietą teisės pasaulyje?

Kartu su  naujausiomis technologijomis žengiantys universitetai jau šiandien teisės studentus supažindina su ateities planais. KSU teisės studijos – ne išimtis. Šių studijų programos dėstytoja prof. Dalia Perkūmienė pasidalijo savo įžvalgomis ir atskleidė visas dirbtinio intelekto panaudojimo teisėje galimybes.

Atitikties specialistų kvalifikacijos kėlimo svarba ir galimybės

Savo įžvalgomis apie atitikties specialistų kvalifikacijos svarbą ir galimybes dalinasi Evelina Tumakova-Kuzmič, advokatų profesinės bendrijos „Motieka ir Audzevičius“ vyr. teisininkė, Sonata Barvainienė, Kazimiero Simonavičiaus universiteto Tarptautinių mokymų vadovė ir Eimantas Vytuvis, Pinigų plovimo prevencijos kompetencijų centro vadovas.

UNIVERSITETAS

Studijuoti aviaciją multikultūrinėje aplinkoje, kai dėsto patyrę dėstytojai yra nuostabi ir gyvenimą keičianti praktika. Taip pat noriu paminėti ir galimybes, kurios atsiveria po studijų, bei sutikti kursiokai, kurie lieka draugais visam gyvenimui. Esu labai laimingas dėl savo sprendimo pasirinkti Aviacijos studijas KSU.

Saveen Randula Premawardhane

Aviacijos vadyba

Ši išskirtinė studijų programa, neturinti analogų Lietuvoje, aprėpia labai daug. Ji puikiai tinka kūrybingoms asmenybėms, ne tik trokštančioms save realizuoti konkrečiame turizmo ar pramogų versle, bet ir dar tik ieškančioms savo pašaukimo.

Alina Usinovič

Pramogų ir turizmo industrijos

KSU įgijau žinias, kurios yra naudingos ir aktualios būtent šiai dienai, padeda geriau suprasti vis greičiau besikeičiančius pasaulinius verslo pokyčius ir įžvelgti ateities tendencijas. Studijuoti KSU verta todėl, kad gali daug išmokti apie tave supantį pasaulį, o taip pat ir apie save patį.

Gintautas Pagojus

Rinkodara ir reklamavimas

Man patinka studijuoti KSU, nes jis yra jaukus universitetas, jis suteikia galimybę bendrauti su savo srities profesionalais – dėstytojais. Dėl ne itin didelių studentų grupių, tas bendravimas tampa atviras ir neformalus. Taip sužinau kur kas daugiau informacijos apie dominančias sritis, nei iš numatytos studijų programos ir vadovėlio medžiagos.

Tadas Varnagiris

Teisė

Studijų programa puiki tuo, jog apima daugybę sričių, tokiu būdu studentas studijų metais subręsta kaip specialistas, gebantis analitiškai, struktūruotai mąstyti, pastebėti įvairias detales, praplečiama studijuojančiojo pasaulėžiūra, pagerinamos tiek užsienio kalbos, tiek gimtosios kalbos žinios.

Paulina Stukaitė

Politikos komunikacija ir žurnalistika