Kazimiero Simonavičiaus universiteto Teisės ir technologijų instituto profesorius dr. Rokas Uscila spalio 9 d. dalyvavo švietimo pažangos programos „Tūkstantmečio mokyklos“ konferencijoje „Lyderystės raumens stiprinimas: nuo įtampos iki išmintingo veikimo“, vykusioje Vilniuje.
Renginyje švietimo lyderiai iš visos Lietuvos gilinosi į sąmoningos lyderystės, emocinio atsparumo ir konstruktyvaus konflikto valdymo temas. Prof. dr. Rokas Uscila vedė dirbtuves „Mediacija švietime: naudos ir rizikos“, kuriose dalyviai analizavo konfliktų sprendimo būdus, mediacijos taikymo galimybes bei vadovo vaidmenį ieškant tvarių sprendimų švietimo įstaigose.
Profesorius renginio dalyvius kvietė pažvelgti į lyderystę kaip į gebėjimą išgirsti save ir kitus net įtampos akimirkomis.