fbpx

Vaikų universiteto ALFA užsiėmimus Vievyje planuojame pradėti pasibaigus karantinui! Informuosime apie naują pradžią netrukus!

Kviečiame 7-13 m. vaikus tapti KSU Vaikų universiteto „Alfa“ I arba II kurso studentais!

KSU Tarptautinis vaikų universitetas “Alfa” atveria duris Vievyje 2020 m. kovo mėn. Šiuo metu kviečiame 7-13 m. vaikus tapti I kurso studentais!

I kurso studijų trukmė: 2020 mokslo metai. Per mėnesį – 8 akad. valandos (du kartai po 4 akad. valandas).

PRISTATYMAS: kviečiame tėvelius ir vaikus į Vaikų universiteto ALFA pristatymą Vievyje 2020 m. kovo 18 d. 18:30 val. Renginyje susipažinsime, pristatysime ugdymo programą, o vaikams pravesime įvadinį užsiėmimą. Renginys – NEMOKAMAS.

Artimiausių užsiėmimų tvarkarštis (paskaitos vyksta šeštadieniais):

Kovo 21 d. (šeštadienis) 10.00 – 13.00 val.

Kovo 28 d. (šeštadienis) 10.00 – 13.00 val.

Vieta: Vievio Jurgio Milančiaus pradinė mokykla (Semeliškių g. 38, Vievis)

Tvarkaraščio pokyčiai: užsiėmimų tvarkaraštis gali keistis dėl ekskursijų, svečių lankymosi ar kitų atvejų. Apie pokyčius informuojame tėvelius registracijos metu pateiktu el. pašto adresu bei skelbiame informaciją Tauragės padalinio tėvelių grupėje FACEBOOK’e.

Studijų kaina: 40 eurų/mėn.

I kurso programa (7-13 m.)

Į Vaikų universiteto “Alfa” I kursą priimame 7-13 m. jaunuosius studentus. I kurse vaikus ugdome pagal unikalią edukacinę programą, skirtą papildyti mokyklos programą ir įsigilinti į tas temas, kurioms mokykloje nėra laiko.

Šių mokslo metų I kursas yra itin įdomus – gilinsimės į komunikacijos ir žurnalistikos, aviacijos bei kino ir animacijos sritis. Vaikai dalyvaus interkatyviose paskaitose, sulauks svečių – universiteto profesorių bei kitų profesionalų, bei vyks į išvažiuojamąsias paskaitas ir ekskursijas.

Šalia to daug dėmesio yra skiriama kūrybiškumo, lyderystės, darbo komandoje ir bendravimo įgūdžių stiprinimui.

Kviečiame registruotis į Vaikų universiteto ALFA užsiėmimus Vievyje paspaudus čia.

Daugiau informacijos:
edukacija@ksu.lt
+ 370 655 44 387