fbpx

Vaikų universitetas ALFA kviečia 7-13 m. vaikus į unikalią STEM vasaros atostogų dienos užimtumo stovyklą (PA)TIRK PASAULĮ!

Pradėkime vasarą universitete! Stovykla skirta susipažinti su gyvybės mokslais – chemija, fizika, biologija – per eksperimentus, patirtinį ugdymą ir smagius edukacinius žaidimus!

📅 Data: 2020 m. rugpjūčio 17 – 21 d. (5 dienų trukmės).

⏰ Laikas: 9:00 – 17:00 val. (atvykimas nuo 8:00 val., išvykimas – iki 18:00 val.)

👦👧 Vietų skaičius: 15 vietų.

💶 Kaina: 120 Eur
Įskaičiuota:

  • visos darbo, edukacinės priemonės
  • vaikų priežiūra visomis dienomis (5 dienos)
  • edukacinė ir laisvalaikio programa
  • maitinimas stovyklos metu (pietūs)

Neįskaičiuota:

  • galimos papildomos ekskursijos išlaidos, jei bus leidžiama ir bus saugu vykti į ekskursiją autobusu (priklausomai nuo dalyvaujančių vaikų skaičiaus ir ekskursijos vietos apie 10-20 Eur vaikui).

👉 Registracijos mokestis: 20 EUR. Registracijos mokestis bus įskaičiuotas į stovyklos kainą. Registracijos mokestį prašysime sumokėti tam, kad būtų rezervuota vieta stovykloje.

❗ Galima dalyvauti ir ne visose dienose (registruojantis prašome prie pastabų pažymėti keliose dienose norėtumėte dalyvauti).

🏢 Vieta: Kazimiero Simonavičiaus universitetas, Dariaus ir Girėno g. 21, Vilnius

BŪTINA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA, NES VIETŲ SKAIČIUS RIBOTAS!

Apie stovyklą

STOVYKLOS TIKSLAS

🧪 Stovykla (PA)TIRK PASAULĮ skirta visiems, kas domisi, iš ko sudarytas ir kaip veikia juos supantis pasaulis! Stovykloje 7-13 metų vaikai daugiau sužinos apie gyvybės mokslus – FIZIKĄ, CHEMIJĄ, BIOLOGIJĄ. Stovyklos metu atliksime daug eksperimentų, per patirtį ir bandymus aiškinsimės, koks nuostabus ir įdomus yra mokslo pasaulis. 🌏

KĄ VEIKSIME?

🚀 Stovykloje eksperimentuosime, patirsime, kad FIZIKA, CHEMIJA ir BIOLOGIJA yra labai įdomūs mokslai, lavinsime vaizduotę, kūrybiškumą ir mąstymą:

🔬 Mikroskopų pagalba tirsime mus supantį mikro pasaulį, susipažinsime su biologine įvairove;
🔦 Eksperimentuosime su lazeriais bei kitais šviesos šaltiniais, aiškinsimės optikos paslaptis ir gaminsime tikrą asmeninį persikopą.
⚗ Atliksime chemijos eksperimentus, kurių metu vaikai jungs medžiagas, stebės, kaip jos keičia būseną (plečiasi), temperatūrą (šyla) ar visai išnyksta. Taip pat susipažinsime su skystu azotu ir jo savybėmis ir atliks su juo eksperimentus.
🍨 Stovyklą vainikuos sveikų, naminių ledų gamyba!

KAIP MOKYSIMĖS IR ILSĖSIMĖS?

  • Klausysimės interaktyvių paskaitėlių
  • Patirtinio mokymosi metu patys viską išbandysime ir suprasime!
  • Atliksime eksperimentus
  • Mokysimės dirbti su technologijomis
  • Žaisime, mankštinsimės ir leisime daug laiko lauke! 🌞

Nauji draugai ir naujos žinios Vasaros vaikų universitete ALFA!

Registracija

Kviečiame registruotis užpildžius šią formą. Užsiregistravusiems atsiųsime stovyklos sutartį bei daugiau informacijos apie stovyklos organizavimą.

Daugiau informacijos:
stovykla@ksu.lt
+ 370 655 44 387