fbpx

Kviečiame 8 – 13 metų vaikus, norinčius geriau suprasti juos supantį pasaulį, dalyvauti rudens atostogų dieninėse stovyklose “Jaunasis žurnalistas” ir “Jaunasis mokslininkas”, kurios sudaro mūsų stovyklų ciklą „(PA)TIRK PASAULĮ!“

Datos:

“Jaunasis žurnalistas” – spalio 26 – 27 d. (2 dienų trukmės).

“Jaunasis mokslininkas” – spalio 28 – 30 d. (3 dienų trukmės).

Kaina: “Jaunasis žurnalistas” (2 dienos) – 80 Eur. “Jaunasis mokslininkas” (3 dienos) – 120 Eur. Jei dalyvaujama abiejose stovyklose (5 dienos), tuomet kaina –  160 Eur (1 diena – nemokamai!)

Į kainą įeina: maitinimas (2 kartai per dieną – pietūs ir pavakariai), edukacinės priemonės, ekskursijos.

Laikas:

“Jaunasis žurnalistas”  – 9.00 – 17.00 val. (atvykimas nuo 8.00 val.; išvykimas iki 18.00 val.)

“Jaunasis mokslininkas” – 9.00 – 17.00 val. (atvykimas nuo 8.00 val.; išvykimas iki 18.00 val.); išimtis spalio 29 d.  – 9.00 – 19.00 (atvykimas nuo 8.00 val.; išvykimas iki 20.00 val.)

Vieta: Kazimiero Simonavičiaus universitetas (Dariaus ir Girėno g. 21, Vilnius)

Laisvų vietų skaičius: 10 vietų.

BŪTINA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA, NES VIETŲ SKAIČIUS RIBOTAS!

Apie stovyklas

Stovyklų metu sujungsime socialinių ir gamtos mokslų jėgas ir leisime vaikams eksperimentų, žaidimų, komandinio darbo ir įvairių potyrių pagalba sužinoti ir pamatyti, koks įdomus yra mus supantis pasaulis ir mokslas. Stovykla “Jaunasis žurnalistas” (spalio 26-27 d.) yra skirta komunikacijos, žurnalistikos ir viešojo kalbėjimo temai. Stovykla “Jaunasis mokslininkas” (spalio 28-30 d.) – gamtos mokslams: biologijai, fizikai ir chemijai.

“Jaunasis žurnalistas” (spalio 26-27 d.)

GIRDŽIU, KALBU

Šioje stovykloje vaikai susipažins su tikslios komunikacijos svarba, (pa)tirs viešąjį kalbėjimą, turės galimybę įrašyti tikrą radijo laidą bei pamatys, kaip atrodo radijo užkulisiai. Technologijų pagalba patys kurs muziką bei rengs tekstus. Vaikas supras, jog komunikacija – tai ne tik du besikalbantys žmonės, o kur kas daugiau! O radijo laida bus visiškai tikra – skambės radijo stoties eteryje!

Įvaldę žmones ir socialines medijas vaikai privalo pažinti, o kas dar sudaro pasaulį, tad siūlome jungtis ir į antrąją stovyklą “Jaunasis mokslininkas”.

“Jaunasis mokslininkas” (spalio 28 – 30 d.) 

MATAU, UŽUODŽIU, JAUČIU

Šioje stovykloje pasinersime į kelionę. Jos metu mikroskopų pagalba tirsime mus supantį mikro pasaulį ir pažinsime biologinę įvairovę. Supratę, jog gyvybė be šviesos šiandien atrodytų visai kitaip, toliau gilinsimės į tai, kas tikra, o kur šviesa mus suklaidina. Eksperimentai su lazeriais bei kitais šviesos šaltiniais, optikos paslaptys ir tikro asmeninio periskopo gamyba – padės vaikui suprasti, jog šviesa – tai energija, kuri iš niekur neatsiranda ir niekur nedingsta. Tada lieka paskutinis klausimas, o tai kaip tada yra? Į šį klausimą, mes atsakysime cheminio šou demonstracijos metu, kur sujungdami medžiagas, galime stebėti, kaip jos keičia būseną (plečiasi), temperatūrą (šyla) ar visai išnyksta… Išsiaiškinę, jog didinat temperatūrą atsiranda daugiau energijos, paklausime savęs, o kas, jeigu temperatūra labai, labai žema? Čia kelionėje susipažinsime su skystu azotu ir jo savybėmis, atliksime eksperimentus su juo ir net pasigaminsime sveikų, naminių ledų! Kaip matote kelionė nėra labai paprasta, tačiau tik (PA)TYRĘ biologijos, fizikos ir chemijos dėsnius, kurie kas dieną aplink mus, galime sakyti, jog suprantame KODĖL pasaulis toks, koks jis yra šiandien!

Registracija

[contact-form-7 id=”19347″]

Daugiau informacijos:
edukacija@ksu.lt
+ 370 655 44 387