fbpx

UŽSIĖMIMAI JŪSŲ MIESTE

(2021 – 2022 m. mokslo metai)

Vaikų universitetas ALFA tapo KEY ACADEMY. Kviečiame registruotis į užsiėmimus ir stovyklas mūsų naujuose namuose https://www.keyacademy.lt/.

Į Jūsų klausimus taip pat atsakysime telefonu +370 655 44387 bei el. paštu: info@keyacademy.lt ir stovykla@keyacademy.lt

Kviečiame 8-12 m. vaikus tapti jaunaisiais studentais visoje Lietuvoje! Jei norite prisijungti prie grupės Jūsų mieste, užpildykite registracijos anketą ir mes su Jumis susisieksime.

Prie grupių prisijungti galima visų mokslo metų eigoje, tačiau susidarius pilnai grupei vaikai, pavėlavę užsiregistruoti, laukia eilėje, kol bus sudaryta papildoma grupė. Taigi nedelskite!
Jaunųjų studentų laukiame iš visų Lietuvos miestų, kur kiekviename sudarome iki 15 vaikų grupes. Taip, teisingai pastebėjote – grupės dydis mažėja siekiant užtikrinti dar daugiau individualaus dėmesio Jūsų vaikui! Vietų skaičius ribotas.
Vis dėlto jeigu Jūs nepateksite į norimą grupę savo mieste, nenusiminkite – pažadame pasiūlyti dvi alternatyvas! Na, o jeigu nerandate savo miesto – parašykite mums!

Apie mus

Tarptautinis vaikų universitetas ALFA – tai unikali Kazimiero Simonavičiaus universiteto neformalaus švietimo iniciatyva vaikams. Vaikų universitetas ALFA duris jauniesiems studentams atvėrė 2018 m. ir pasiūlė naują edukacinį modelį, sujungiantį socialinius įgūdžius, kūrybiškumą ir inovatyvumą, mokslą ir technologijas su universitetinio gyvenimo ypatumais.

Tikslas

Mes siekiame sudominti vaikus mokslu ir suteikti įgūdžius kurti, mokytis bei komunikuoti. Skatiname vaikus būti smalsiais ir žingeidžiais, supažindiname juos su mokslo rezultatais ir moksliniu darbu, inovacijomis ir technologijomis, mokome „įdarbinti“ technologijas mokymosi ir kūrimo procese ir daug dėmesio skiriame socialinių įgūdžių formavimui.

Ypatumai

Universitetinis ugdymo modelis

Jaunieji studentai susipažįsta su universitetiniu gyvenimu, mokymo ir mokymosi universitete principais, tampa jaunaisiais studentais.

Įvairios mokslo sritys

Edukaciniai užsiėmimai skirti įvairioms mokslo sritimis, technologijoms ir ateities profesijoms. Jaunieji studentai gali „pasimatuoti“ ir išsirinkti tai, kas juos domina labiausiai.

Inovatyvumas ir kūrybiškumas

Visi užsiėmimai orientuoti į inovatyvumą, kūrybiškumą, gebėjimą atrasti, tirti ir patirti. Ugdymo procese sujungiame komunikacinius ir socialinius gebėjimus su kritiniu ir kūrybiniu mąstymu bei technologine aplinka.

Technologijų „įdarbinimas"

Mokymo programos yra unikalios, paremtos naujausiais edukologijos mokslo principais, patirtiniu mokymusi, technologijų „įdarbinimu“ ir socialinių įgūdžių formavimu.

Užsiėmimai 2021 – 2022 m. mokslo metais

Šiais mokslo metais kviečiame vaikus į tris edukacines programas: Komunikacijos ir žurnalistikos, Aviacijos, Medicinos. Paskaitas ir praktinius užsiėmimus veda universitetų dėstytojai, profesoriai, edukologai, ekspertai bei savo srities profesionalai. Vaikai susipažįsta su įvairiomis mokslo sritimis, profesijomis, bendrauja su įdomiausių sričių specialistais.

Tarptautinio vaikų universiteto ALFA veikla yra paremta realaus universiteto modeliu – atvira, ugdanti mokslo ir tyrimo bei komunikacijos įgūdžius, inovatyvumą ir kūrybiškumą – su paskaitomis, praktinėmis tyrimo ir kūrybinio mąstymo užduotimis, seminarais, projektų ir net publikacijų rengimu. Taip vaikai mokomi lyderystės, savarankiškumo ir atsakingumo.

2021 – 2022 m. KURSAS

Edukacinės programos

1.1. Komunikacija ir žurnalistika (5 užsiėmimai)
1.2. Medicina (5 užsiėmimai)
1.3. Aviacija (5 užsiėmimai)
1.4. Baigiamasis projektas (3 užsiėmimai)

Programų eiliškumas gali skirtis priklausomai nuo užsiėmimų vietos

time-balta

2 kartai per mėnesį (po 4 akad. valandas)

8 akad. val. per mėnesį

Pradžia – 2021 m. spalio 02* d. Pabaiga – 2022 m. birželio 11 d.

*apie pradžią mieste informuosime užsiregistravusius, iki nurodytos datos, o nesusidarius grupei, pradžia nukeliama, kol grupė bus sudaryta.

team (1)-balta

Kursas padalintas į programas, skirtas nagrinėti konkrečią mokslo sritį.

Į užsiėmimus yra kviečiami universiteto profesoriai, vykstama į ekskursijas, atliekami praktiniai darbai

calendar1-balta

Užsiėmimai vyksta savaitgaliais: šeštadieniais

work-balta

Užsiėmimai vyksta gyvai Vaikų universiteto ALFA padaliniuose, kurie paprastai yra įsikūrę mokyklose, bibliotekose, švietimo centruose

mortarboard-balta

Vaikų bakalauro studijose bus 3 KURSAI

Kiekviena programa baigiama žinių patikrinimu ir išduodamas pažymėjimas. Kad gauti vaikų bakalauro diplomą reikia išklausyti visus kursus (nebūtinai iš eilės!)

money (1)-balta

Kaina: 55 EUR per mėnesį.
Taikome 15 proc. nuolaidą, jei registruojate du ir daugiau vaikų iš karto (broliai, seserys, giminaičiai, draugai)

Kontaktai:

KEY ACADEMY (Tarptautinis vaikų universitetas “Alfa”)

info@keyacademy.lt

+370 655 44387