fbpx

Paskirtas naujas Aviacijos vadybos studijų programos vadovas


10527563_1436818386590688_1774844239669113762_n

Dr. Konstantinos Kalligiannis

Aviacijos ekspertas dr. Konstantinos Kalligiannis tapo Aviacijos vadybos studijų programos vadovu. Dr. Kalligiannis  taip pat yra šios studijų programos dėstytojas (dėsto Airport Customer Services, Airport Planning and Management studijų dalykus).

Daktaro disertaciją apie oro linijų prekės ženklus dr. Konstantinos Kalligiannis apsigynė Cranfield universitete (Jungtinė Karalystė). Jis turi ilgametę darbo patirtį aviacijos konsultavimo ir oro uostų planavimo srityse.

Kalbėdamas apie aviaciją, dr. Kalligiannis pabrėžia, kad „Naujoji karta turi investuoti į išsilavinimą aviacijos srityje, tam kad užpildytų itin specializuotas darbo vietas šioje industrijoje ir taip prisidėtų prie šalies vystymosi. Aviacijos industrija atlieka itin svarbų vaidmenį šalies socialiniame ir ekonominiame augime: augant aviacijos sričiai šalyje, atsiranda geresnis susisiekimas su verslo centrais visoje Europoje, atsidaro durys investicijoms, sukuriamos naujos darbo vietos. Kazimiero Simonavičiaus universitete sutikau tikrai itin profesionalius, smalsius žmones, kurie nori mokytis, ugdyti įgūdžius ir prisidėti prie Lietuvos oro eismo prognozių materializavimo. Tikiu, kad šie studentai ir toliau ieškos būdų tobulėti“.

Dalinkis:

GRĮŽTI