Nuo balandžio 1 dienos du Kazimiero Simonavičiaus universiteto nuotolinių Aviacijos vadybos studijų moduliai atveriami išorės klausytojams. Norintieji gali studijuoti pasirinktą (-us) modulį (-ius) drauge su esamais KSU studentais.
Kiekvieną modulį sudaro 7 nuotolinės (angl. online) paskaitos, transliuojamos tiesiogiai vakarais, ir 2 individualios konsultacijos su dėstytoju.
Išlaikiusiems modulio egzaminą, bus suteikti ECTS kreditai ir išduotas tai patvirtinantis pažymėjimas. Vėliau, stojant į Kazimiero Simonavičiaus Aviacijos vadybos bakalauro studijų programą, modulis bus užskaitytas, atitinkamai mažės ir studijų kaina.
Siūlomi moduliai:
Dėstytojas – doc. dr. Konstantinos Kalligiannis
6 ECTS kreditai
Dėstytojas – Jack Romero
5 ECTS kreditai
Studijų moduliu siekiama padėti studentams suprasti, kaip istorinis kontekstas sukūrė ir tebekuria dabartinius nacionalinių ir tarptautinių oro linijų ir oro uostų politikos modelius, kaip oro linijos yra organizuojamos siekiant daryti įtaką vyriausybės politikai bei reaguoti į ją, kokios yra politikos plėtros sritys bei kokios esminės tendencijos aviacijos industrijos laukia ateityje.
Doc. dr. Konstantinos Kalligiannis
Doc. dr. Konstantinos Kalligiannis yra tarptautiniu lygiu pripažintas aviacijos ekspertas ir konsultantas bei Kazimiero Simonavičiaus universiteto Aviacijos vadybos bakalauro studijų programos vadovas. Dr. Kalligiannis dalyvavo įgyvendinant tokius oro uostų projektus kaip Graikijos regioninių oro uostų privatizavimo pasiūlymų rengimas, Nacionalinės aviacijos politikos ir Baltosios knygos rengimas Graikijos transporto ministerijai, Tarptautinio Pafoso oro uosto veiklos vadovo atnaujinimas, oro eismo prognozių vystymas (EC Harris), naujojo Lisabonos oro uosto ir Portugalijos oro uostų bendrojo plano rengimas bei kt.
Dr. Konstantinos Kalligiannis taip pat rengia profesinius oro uostų mokymus Abu Dabio tarptautinio oro uosto Persijos įlankos aviacijos studijų centre, Sudano oro uostuose, Rijado oro uoste ir kt.
Tarpukltūrinio valdymo aviacijos industrijoje modulio uždaviniai yra supažindinti studentus su tarpkultūrine erdve ir suvaldyti visus iššūkius, kylančius daugiakultūrėje srityje. Modulis orientuotas į tai, kaip kultūrinis kontekstas veikia aviacijos industriją, atskirus asmenis, organizacijas bei valdymą, į aspektus, kurie būdingi dirbant daugiakultūrinėje aplinkoje (komandose) ir kurie esmingai veikia aviacijos sektorių bei sektoriaus klientus.
Jack Romero
Jack Romero turi didesnę nei 15 metų patirtį aviacijos industrijoje. Šiuo metu jis yra verslo mentorius bei dėstytojas Lidso universiteto Verslo mokykloje ir Aviacijos vadybos studijų programos dėstytojas Kazimiero Simonavičiaus universitete. Jack Romero įmonė „British Mediterranean Airways“ (BMED), pradėjusi veiklą 1974 m. Heathrow oro uoste, tapo viena sėkmingiausių „British Airways“ franšizės partnerių, 2004 m. laimėjusi prestižinį „Queen’s Award“ apdovanojimą. 2007 m. BMED buvo parduotas BMI (priklauso „Lufthansa“) už 30 milijonų svarų sterlingų, o 2011 m. „British Airways“ nusipirko BMI / BMED už daugiau nei 175 milijonus svarų.
Kalba: anglų k.
Kaina: vieno modulio kaina – 350 Eur
Trukmė: nuo 2020 m. balandžio 1 d. iki 2020 m. gegužės 15 d. (nuotolinės paskaitos)
Registracija: vykdoma iki kovo 30 dienos (imtinai).
Modulių egzaminai: gegužės pabaigoje – birželio pradžioje Kazimiero Simonavičiaus universitete, Vilniuje (dėl karantino ir koronaviruso (COVID-19) prevencijos, egzaminas gali būti organizuojamas nuotoline forma).
Daugiau informacijos:
KSU Verslo mokyklos direktorė Deimantė Žilinskienė, el. p. deimante.zilinskiene@ksu.lt
Dalinkis: