fbpx

Kviečiame į specializuotus kursus: „Oro uostų verslas“


Spalio 8-10 dienomis Kazimiero Simonavičiaus universitete (KSU) vyks „Oro uostų verslo“ kursai, kuriuos rengia tarptautinės aviacijos ekspertas Konstantinos Kalligiannis.

Pagrindinis kursų tikslas – suteikti kursų dalyviams išsamią ir visapusišką informaciją apie svarbias oro uostų sritis sutelkiant dėmesį į pagrindinius oro uosto elementus, funkcijas, verslo bei teisines sistemas.

Kursų dalyviai įgis platesnį požiūrį apie tarpusavio ryšį tarp pagrindinių šalių, kurios dalyvauja sukuriant oro transportą veiksminga, saugia ir patikima transporto forma, bei susipažins su esminiais oro uostų sistemos ir infrastruktūros elementais, operacijomis ir valdymu.

Konstantinos Kalligiannis yra KSU Aviacijos vadybos studijų vadovas, turi ilgametę darbo patirtį aviacijos konsultavimo ir oro uostų planavimo srityse. Kalbėdamas apie aviaciją, dr. Kalligiannis pabrėžia, kad naujoji karta turi investuoti į išsilavinimą aviacijos srityje, tam kad užpildytų itin specializuotas darbo vietas šioje industrijoje ir taip prisidėtų prie šalies vystymosi. Aviacijos industrija atlieka itin svarbų vaidmenį šalies socialiniame ir ekonominiame augime: augant aviacijos sričiai šalyje, atsiranda geresnis susisiekimas su verslo centrais visoje Europoje, atsidaro durys investicijoms, sukuriamos naujos darbo vietos.

Registracija į kursus čia.

Dalinkis:

GRĮŽTI