fbpx

KSU dėstytojai dalyvavo „Skaitmeninėje akademijoje“


Sausio 14-18 d. KSU dėstytojai dr. Konstantinos Kalligiannis ir dr. Javed Imran dalyvavo „Skaitmeninėje akademijoje“, kuri yra Erasmus+ projekto „Išskleisk savo sparnus“ dalis.

Užsiėmimuose dalyvavo aviacijos vadybos dėstytojai iš Transporto ir telekomunikacijų instituto (Latvija), Kazimieros Simonavičiaus universiteto bei Informacinių technologijų ir vadybos universiteto (Lenkija), kuris yra ir projekto koordinatorius. Mokymų metu dėstytojai tobulino skaitmeninius įgūdžius ir kompetencijas, susipažino su inovatyviais skaitmeniniais dėstymo metodais ir technikomis darnios aviacijos plėtros srityje.

Pagrindinis projekto tikslas – pagerinti aviacijos vadybos studentų žinių ir įgūdžių kokybę bei atitikimą darbo rinkos ir socio-ekonominei aplinkai. Ruošiamasi sukurti naują studijų kursą „Darnios aviacijos plėtra“, kuris apims temas, susijusias su atsakingos ir sąmoningos aviacijos nauju konceptualiu modeliu, kuriame aviacijos plėtra vykdoma atsižvelgiant į socialinės ir gamtinės aplinkos interesus, egzistuojančius ekologinius apribojimus bei visuomenės lūkesčius.

Projektą finansuoja Erasmus+ programa. Projekto Nr. 2017-1-PL01-KA203-038782.

 

 

Dalinkis:

GRĮŽTI