fbpx

Išbandykite nuotolines Aviacijos vadybos studijas


Norinčius geriau suprasti, ką reiškia studijuoti Aviacijos vadybą nuotoliniu būdu, kviečiame dalyvauti KSU dėstytojo doc. dr. Konstantinos Kalligiannis paskaitoje apie aviacijos politiką ir reguliavimą, kuri vyks balandžio 1 dieną 20.00 val. internetu. Paskaitoje bus kalbama apie bendrą aviacijos situaciją, susidariusią dėl koronaviruso (COVID-19), ir kaip ji paveiks aviacijos politiką bei tendencijas, kurios gali turėti įtakos būsimai aviacijos politikai.

Ši atvira paskaita yra viena iš nuotolinių studijų modulio „Aviacijos politika ir reguliavimas“ paskaitų, kurios vedamos Aviacijos vadybos bakalauro studijų programos pirmakursiams. Studijų dalyku siekiama padėti studentams suprasti, kaip istorinis kontekstas sukūrė  ir tebekuria dabartinius nacionalinių ir tarptautinių oro linijų ir oro uostų politikos modelius, kaip oro linijos yra organizuojamos siekiant daryti įtaką vyriausybės politikai bei reaguoti į ją ir kokios yra politikos plėtros sritys, kurios gali atsirasti artimiausioje ateityje.

Registruokitės čia iki kovo 30 dienos ir, artėjant renginiui, jums bus atsiųsta paskaitos nuoroda.

Paskaita vykdoma anglų kalba.

Doc. Dr. Konstantinos Kalligiannis yra tarptautiniu lygiu pripažintas aviacijos ekspertas ir konsultantas bei Kazimiero Simonavičiaus universiteto Aviacijos vadybos studijų programos vadovas. Dr. Kalligiannis dalyvavo įgyvendinant tokius oro uostų projektus kaip Graikijos regioninių oro uostų privatizavimo pasiūlymų rengimas, Nacionalinės aviacijos politikos ir Baltosios knygos rengimas Graikijos transporto ministerijai, Tarptautinio Pafoso oro uosto veiklos vadovo (AOM) atnaujinimas, oro eismo prognozių vystymas (EC Harris), naujojo Lisabonos oro uosto ir Portugalijos oro uostų bendrojo plano rengimas bei kt.

Dr. Konstantinos Kalligiannis taip pat rengia profesinius oro uostų mokymus Abu Dabio tarptautinio oro uosto Persijos įlankos aviacijos studijų centre, Sudano oro uostuose, Rijado oro uoste ir kt.

Dalinkis:

GRĮŽTI