fbpx

CAVIA ir KSU bendradarbiaus dalindamiesi gerąja praktika ir žiniomis


Šią savaitę Kazimiero Simonavičiaus universitetas (KSU) ir Civilinės aviacijos asociacija (CAVIA) pasirašė bendradarbiavimo sutartį, kuria siekiama skatinti aukštojo mokslo ir aviacijos profesionalų tarpusavio bendradarbiavimą, gerinti aviacijos vadybos specialistų rengimo kokybę.

Abi organizacijos sutarė bendradarbiauti tobulinant aviacijos vadybos studijų programos studentų rengimą, dalinantis gerosios praktikos patirtimi, vykdant bendrą ekspertinę tiriamąją veiklą, perkeliant praktinę patirtį į studijų procesą, kuriant pažangias abipusio mokslinio ir praktinio bendradarbiavimo formas, organizuojant konferencijas, seminarus, kursus ir kitus renginius aviacijos vadybos, aviacijos paslaugų plėtros, orlaivių techninio aptarnavimo tematikomis.

„Šiandien, kai aviacijos industrija patiria svarbius pokyčius, Aviacijos vadybos studentams yra itin svarbu pamatyti iš vidaus, kaip aviacijos profesionalai sprendžia kylančias problemas ir iššūkius. Bendradarbiavimas su stipria aviacijos profesionalų asociacija sudaro puikias galimybes studentams tobulėti įgyjant praktinės patirties ir žinių, o aviacininkams prisidėti prie geresnio ateities kolegų paruošimo, dalintis patirtimi. Toks industrijos dalyvių bendradarbiavimas taip pat gali paskatinti naujų idėjų ir sprendimų įgyvendinimą aviacijai atsigaunant po pandemijos sukeltų apribojimų taip prisidedant prie šalies gerovės, nes aviacija yra svarbi valstybės socialinio ir ekonominio gyvenimo dalis“, – sako KSU Aviacijos vadybos programos vadovas doc. dr. Konstantinos Kalligiannis.

Civilinės aviacijos asociacijos prezidentas Artūras Stankevičius teigia: „Labai džiaugiamės nauja partneryste su Kazimiero Simonavičiaus universitetu. Bendradarbiavimo sutartis, galima sakyti, yra simbolinė šiuo visai aviacijos industrijai sunkiu metu, parodanti kad tik vienijantis ir dirbant kartu galima pasiekti norimus rezultatus. Tikiu, kad bendra veikla bei informacijos apie aviaciją sklaida paskatins jaunų žmonių susidomėjimą šia industrija ir sukurs pridėtinės vertės visam Lietuvos aviacijos sektoriui“.

Kazimiero Simonavičiaus universitetas yra vienintelis universitetas Lietuvoje, vykdantis Aviacijos vadybos bakalauro studijas. Jau 7-us metus KSU rengia aukštos kvalifikacijos aviacijos vadybos specialistus. Programos dėstytojų komandos branduolį sudaro patyrę ir pripažinti aviacijos profesionalai iš viso pasaulio. Aviacijos vadybos studijos vykdomos tiek įprasta nuolatine, tiek nuolatine – nuotoline (ang. online) studijų  formomis.

Civilinės aviacijos asociacija (CAVIA) šiuo metu vienija 11 juridinių asmenų, susijusių su privačia aviacijos veikla bei verslu: oro linijų bendroves „Get Jet“, „DAT“, „Global Airways“ ir „Charter Jets“, orlaivių ir keleivių aptarvavimo bendroves „Litcargus“ ir „Orlaivių aptarnavimo agentūra“, veikiančią Palangos oro uoste, lėktuvų techninio aptarnavimo organiazaciją KAMS, kuri rūpinasi išskirtinai tik Ryanair lėktuvais, maisto tiekimo į orlaivius įmonę „Gloabal Travel Supply“, sraigtasparnių pilotų mokymų organizaciją „Aircraft Support and Training Europe“, didžiausią Duty Free/Travel Value koncepto parduotuvių operatorę Lietuvos oro uostuose „Travel Retail Vilnius“ bei mokymų ir konsultavimo įmonę „Dialogus“. CAVIA siekia organizuoti ir skatinti oro transporto sektoriaus bendradarbiavimą bei savitarpio paramą  valstybinėse ir tarptautinėse organizacijose.

Dalinkis:

GRĮŽTI