fbpx

Seminaro data: balandžio 13 d. / Online

Seminaro lektorė LAURA MATJOŠAITYTĖ.

Balandžio 1 dieną įsigalioja naujos redakcijos Lietuvos Respublikos vietos savivaldos įstatymas. Seminaro metu bus aptariamos esminės vietos savivaldos teisinio reglamentavimo naujovės ir kaip nuo 2023 m. balandžio 1 d. dirbs išrinktos savivaldybių tarybos ir merai.

Išskirtinė galimybė privačiais detektyvais norintiems tapti asmenims.

Mokymų metu įgysite privataus detektyvo kvalifikacijai reikalingas kompetencijas ir pasiruošite kvalifikaciniam egzaminui.

Teorinės žinios bei praktiniais gebėjimai svarbiausiais privačios detektyvinės veiklos aspektais: teisiniais, organizaciniais, informaciniais, techniniais, taktiniais ir psichologiniais.

Registracija bus skelbiama artimiausiu metu.

Mokymų data: Gegužės 18 – 26 d. Vilniuje, darbo dienomis.

Mokymai skirti advokatams, notarams, antstoliams, teisininkams bei asmenims turintiems teisinių žinių apie mediacijos reglamentavimą, taikos sutarčių sudarymą, šeimos teisę ir visiems, norintiems tapti mediatoriais.

 

Kursas skirtas kvalifikuoto darbuotojo, kuris gebės kurti nesudėtiną programinę įrangą, testuoti informacines sistemas, projektuoti ir kurti nesudėtingas duomenų bazes, valdyti programavimo aplinką ir kūrimo procesą parengimas.

ICA kvalifikacijos kursai, kurie yra pripažinti pasauliniu meistriškumo etalonu, skirti paruošti atitikties profesionalus, suteikiant žinias bei pasitelkiant geriausius pasaulinės praktikos pavyzdžius ir įgūdžius, kurių jiems trūksta efektyviau valdant rizikas, vykdant pinigų plovimo prevenciją ir sumažinant finansinius nusikaltimus.

Asmenys, sėkmingai baigusieji pasirinktus kursus, įgys specialų, tai patvirtinantį IATA sertifikatą, kuris yra pripažįstamas visame pasaulyje.

IATA – Tarptautinė nevyriausybinė oro bendrovių ir transporto asociacija – vienija 290 oro bendrovių, kurios sudaro apie 82% viso pasaulio bendrovių maršruto. Šiuo metu IATA veikia 150 pasaulio šalių.