fbpx

2017 – 03 – 03
Atvirų durų programa*

10.00 – 12.00 val. ekskursijos**

12.00 – 12.30 val. pietūs ir žaidimai Kazimiero Simonavičiaus universitete

12.30 – 13.15 val. KSU ir studijų programų pristatymas

13.25 – 13.55 val. paskaita EGZAMINAI: Kaip išlaikyti lietuvių kalbos ir literatūros brandos egzaminą?

14.00 – 14.30 val. pasirenkamos paskaitos:

ĮDOMIOJI TEISĖ: privatus detektyvas – universalus teisės ir saugumo specialistas verslui ir valstybei

KALBOS: naujos lingvistų galimybės ir profesijos

MADA: mados vieta šiandienos visuomenėje ir kultūroje

14.35 – 15.05 val. pasirenkamos paskaitos:

AVIACIJA: ne tik pilotai ir stiuardesės

MEDIJŲ MENAS: nuo fotografijos iki robotų kūrybos ir genetikos

15.05 – 16.30 val. bendravimas su studentais, dėstytojais, studijų programų kūrėjais

*renginio organizatoriai pasilieka teisę keisti programą

**ekskursijos organizuojamos užsiregistravus iš anksto ir susidarius ne mažesnei nei 10 žmonių grupei. Transportu į ir iš ekskursijos vietos rūpinasi patys ekskursijos dalyviai. Registracijoje būtina pažymėti, kuri ekskursija domina.

Akimirkos iš atvirų durų dienos

Įvykusios ekskursijos

KRIMINALISTINIŲ TYRIMŲ CENTRAS
Pradžia:
10 val.
Adresas:  
Saltoniškių g.19, Vilnius
Trukmė: 2 val.
Max. 20 dalyvių

Ekskursijos metu būsite supažindinti su kriminalistika ir centro atliekamais kriminalistiniais tyrimais. Aplankysite centro laboratoriją, pamatysite ir pabandysite nuimti pirštų antspaudus, sužinosite kaip renkami pėdsakai, tiriami įvairiausi dokumentai ir IT technika. Žinoma, kaip gi be melo detektoriaus! Jis irgi bus!

AUDIOVIZUALINIŲ MENŲ INDUSTRIJOS INKUBATORIUS

Pradžia: 10 val.
Adresas:
Vilniaus raj. Rukainių sen., Bareikiškių km., Senojo Minsko pl. 92
Trukmė: 2 val.
Max. 30 dalyvių

Šis inkubatorius – tai kūrybinė ir techninė bazė jauniems audiovizualinių Menų kūrėjams bei kino specialybių studentams. Ekskursijos metu pamatysite kokia technika ir priemonės yra naudojamos kino filmų kūrybai: naujausia filmavimo technika, vaizdo ir garso montažo stotys, garso įrašų studijos, konferencijų bei peržiūrų salės. Pamatyk didžiausią edukacinių audiovizualinių menu centrą Baltijos šalyse!

LNK TELEVIZIJA

Pradžia: 11 val.
Adresas:
Šeškinės g. 20, Vilnius
Trukmė: 40 min.
Max. 15 dalyvių

LNK televizija, įkurta 1995 m., žiūrovui pateikia pramoginę programą, kurią sudaro naujausi lietuviški ir užsienio serialai, pramoginės ir informacinės laidos bei naujausi filmai, animacija bei dokumentika. Nori pamatyti kaip kuriama TV produkcija? Kaip organizuojamos TV programos transliacijos, kurių darbo trukmė 19 val. per parą  ir 133 val. per savaitę? Junkis į šią ekskursiją!

TELIA

Pradžia: 10 val.
Adresas:
Ukmergės g.223, Vilnius
Trukmė: 1,5 val.
Max. 15 dalyvių

Tikriausiai visi girdėjote apie „Teo“ ir „Omnitel“ susijungimą. O ar norėtumėte šią milžinišką kompaniją pamatyti iš vidaus? AB “Telia” yra tarptautinės “Telia Company” įmonių grupės, veikiančios 15-oje šalių – nuo Norvegijos iki Turkijos, – dalis, iš vienų rankų teikianti telekomunikacijų, IT ir TV paslaugas.

BAA TRAINING
Pradžia:
11 val.
Adresas:
Dariaus ir Girėno g. 21, Vilnius
Trukmė: 40 min.
Max. 30 dalyvių

UAB „BAA Training“ – tai europinių kokybės standartų aviacinių mokymų centras, kuriame individualūs mokymų sprendimai yra grindžiami daugiamete patirtimi ir asmeniniu rūpesčiu klientais. Kazimiero Simonavičiaus universitetas bendradarbiaudamas su „BAA Training“ įgyvendina Aviacijos vadybos bakalauro studijų programą. Ekskursijos metu dalyviai galės pamatyti erdves, kuriose vyksta paskaitos, aviacijos treniruoklius, skrydžio simuliatorius ir kt.

GRIGEO GRIGIŠKĖS

Pradžia: 10 val.
Adresas:
Vilniaus g. 10, Grigiškės
Trukmė: 2 val.
Max. 20 dalyvių

AB „Grigeo Grigiškės“ – vienintelė Lietuvoje ir viena didžiausių popieriaus ir medienos pramonės įmonių grupių Baltijos šalyse. Savo veiklos procesuose įmonė apima beveik pilną medžio ir popieriaus komponentų apdirbimo ciklą – nuo medžio iki iš jo pagaminto gaminio. Visi produktai gaminami tausojant resursus: patiems apsirūpinant biokuru, taupant elektros energiją, superkant ir perdirbant makulatūrą, atsodinant miškus, investuojant į vandens valymo įrenginius. Sužinok, kuo gyvena viena seniausių, didžiausių ir inovatyviausių Lietuvos įmonių grupių!

Įvykusios paskaitos

MADA: mados vieta šiandienos visuomenėje ir kultūroje

Doc. Dr. Eugenijus Skerstonas (Kazimiero Simonavičiaus universiteto dėstytojas, mados ekspertas)

Mada – tai ne tik rūbai, drabužių parduotuvės ar podiumu žingsniuojančios manekenės. Mados vieta šiuolaikinėje visuomenėje yra žymiai platesnė, o mados industrijoje dirba įvairiausi žmonės: prekės ženklų kūrėjai, rinkodaros ir komunikacijos specialistai, parodų ir kitų mados renginių organizatoriai, mados žurnalistai, formuojantys mados sampratą ir dar daug kitų. Apie juos bei unikalią studijų programą „Mados industrija“ pokalbis su mados ekspertu doc. dr. Eugenijumi Skerstonu.

EGZAMINAI: kaip išlaikyti lietuvių kalbos ir literatūros brandos egzaminą?

Dr. Aurelija Tamulionienė (Kazimiero Simonavičiaus universiteto dėstytoja, Lietuvių kalbos instituto Bendrinės kalbos tyrimų centro mokslo darbuotoja)

Dr. Aurelija Tamulionienė paskaitos metu apžvelgs dažniausiai egzamino metu daromas rašybos ir skyrybos klaidas, dalins praktinius patarimus, kaip tų klaidų išvengti ir į ką reikia atkreipti dėmesį laikant egzaminą. Taip pat bus pristatytos video pamokos, kurias galėsite peržiūrėti namuose.

ĮDOMIOJI TEISĖ: privatus detektyvas – universalus teisės ir saugumo specialistas verslui ir valstybei

Prof. dr. Ryšardas Burda (Kazimiero Simonavičiaus universiteto dėstytojas, advokatas)

Kazimiero Simonavičiaus universitetas – vienintelė Lietuvoje aukštoji mokykla rengianti universalų teisės ir saugumo specialistą, kurio žinios puikiai gali būti pritaikytos teisėsaugos institucijose ir verslo saugumo srityse. Ši paskaita – tai pokalbis apie asmenį, žinantį, kaip apsaugoti visuomenę, verslus, žmogų ir bendruomenę nuo nusikalstamų pasikėsinimų į turtą, žmogaus gyvybę ir sveikatą. Tai pokalbis kaip paruošti asmenį, kuris panaudodamas baudžiamosios jurisprudencijos, kriminalistikos, kriminalinės žvalgybos, asmens turto ar informacijos saugumo žinias gali prisidėti prie valstybės ir verslo klestėjimo.

MEDIJŲ MENAS: nuo fotografijos iki robotų kūrybos ir genetikos

Doc. dr. Remigijus Venckus (Kazimiero Simonavičiaus universiteto dėstytojas, meno kritikas) 

Kiekvienas šiuolaikinis žmogus yra kažką girdėjęs apie medijų meną. Nors daugelis medijų menui priskiria filmų ir fotografijos kūrybą, tačiau retas kuris susimąsto jog puiki kūrybos priemonė yra interneto erdvė, socialiniai tinklai, dirbtinis intelektas ir net genetika.

Paskaitą skaitys doc. dr. Remigijus Venckus, dvylika metų dėstantis medijų meno studijų dalykus, plėtojantis mokslo ir meno tyrimus, teigiantis: „medijų meno atsiradimo sąlyga buvo nuolatinis siekis sujungti vaizdą ir garsą. Poreikis kilo iš noro įvaldyti technologijas bei praplėsti naudojamų kūrybos priemonių galimybes. Galiausiai medijų menas pažengė tiek, kad jis tapo mūsų kasdienės saviraiškos priemone, mūsų pramogų erdve ir net juslių (regos, klausos, uoslės, etc.) stiprintoju. […] Šiuolaikiniai medijų menininkai naudoja ne tik kompiuterį, bet ir biomedicinos priemones, ieško ne tik dirbtinio intelekto veiklos galimybių, bet ir genetinių kodų kombinacijų, permodeliuojančių ne tik gyvūno, bet ir žmogaus kūną”.

AVIACIJA: ne tik pilotai ir stiuardesės

Darius Verbyla (Kazimiero Simonavičiaus universiteto kancleris)

Mėgsti lėktuvus ir svajoji apie karjerą aviacijos sektoriuje? Norėtum dirbti arba vadovauti avialinijoms, oro uostams ir jų padaliniams bei kitoms su aviacija susijusioms kompanijoms, kurios kartu sukuria 3 proc. pasaulinės ekonominės produkcijos ir gauna daugiau nei 460 mlrd. eur pajamų per metus? Norėtum įsitraukti į aviacijos sektorių, kuris turi daugiau nei 55 mln. darbo vietų? Kazimiero Simonavičiaus universitetas vykdo vienintelę Lietuvoje  „Aviacijos vadybos“ studijų programą. Apie ją bei karjeros perspektyvas aviacijos sektoriuje sužinosite paskaitoje „Aviacija: ne tik pilotai ir stiuardesės“.

Visų dalyvių vardu dėkojame Audiovizualinių menų industrijų inkubatoriui, LNK televizijai, Kriminalistinių tyrimų centrui bei BAA Training už įdomias ekskursijas, lektoriams – dr. Aurelijai Tamulionienei, prof. dr. Ryšardui Burdai, prof. dr. Jolantai Zabarskaitei, doc. dr. Eugenijui Skerstonui, doc. dr. Remigijui Venckui, ir Evaldui Kuzminui – už naudingas paskaitas, o sporto akademijai GET FT bei restoranui TRIKAMPIS Pub už dovanas moksleiviams.

Renginio data: 2017-03-03
Pradžia: 10 val.
Vieta: Kazimiero Simonavičiaus universitetas
Adresas: Dariaus ir Girėno g. 21, Vilnius

Daugiau informacijos
Rinkodaros projektų vadovas
Rimvydas Vitėnas

Tel. +370 614 75790
El. p. rimvydas.vitenas@ksu.lt